БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

День медика у Броварах

19 червня в Україні відзначатиметься професійне свято людей найгуманнішої професії – медиків. Напередодні низка заходів відбулася у Броварах

Лікарів первинної ланки вітали квітами, грамотами та подяками у міській раді.

«Найтепліші слова вдячності сьогодні вам - представникам найгуманнішої у світі професії, тим медпрацівникам, хто не жаліючи зусиль і часу, приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже, у ваших руках здоров'я кожного з нас, що є запорукою благополуччя міста та держави в цілому», - відзначив міський голова Ігор Сапожко, звертаючись до фахівців Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Багаточисельний колектив центральної районної лікарні, а також фахівців медичних амбулаторій населених пунктів району вітали з професійним святом у приміщенні актової зали ЦРЛ.

Слова вдячності та щирої поваги медикам висловили Броварський міський голова Ігор Сапожко, в.о. голови Броварської РДА Юрій Плакся, голова районної ради Сергій Гришко.

«Незважаючи на надзвичайно важкі умови, у яких зараз доводиться працювати нашим лікарям, ви маєте високопрофесійний, цілеспрямований та згуртований колектив однодумців. Саме завдяки вам щодня десятки людей отримують неоціненний дар – здоров’я та життя. Щиро бажаю всім медичним працівникам та ветеранам медичної галузі міцного здоров’я та благополуччя, мирного неба та злагоди у ваших родинах», - зазначив під час зібрання Ігор Сапожко.

Грамоти, подяки, нагороди та квіти від виконкому міської ради, райради та райадміністрації, а також відповідних управлінь обласного рівня та міністерства охорони здоров’я за сумлінну багаторічну працю, за високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника України цього дня отримали десятки медичних працівників Броварщини. Серед них – завідувачі відділень, медсестри, лікарі  та санітарки, хірурги, акушери, окулісти, травматологи та алергологи – представники самих різноманітних направлень медицини. Кожен з них сьогодні має право на свою частку вдячності, на повагу та низький уклін за самовіддану працю.

Зі святом, шановні працівники медицини!

dmdm1dm2dm3dm4dm5dm6dm7dm8dm9dm10dm11dm12dm13

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ