БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Закордонний паспорт – це просто

Літо прийшло, а до нього досі продовжують готуватися. Хто як може. Дівчата оновлюють гардероб, хлопці замовляють тури у сонячні країни. Всі разом мріють про за кордон і летять до міграційної служби із думками якомога швидше отримати свою особисту путівку в літо - заповітний закордонний паспорт

В подорож за цим дорогоцінним документом просто зараз і відправимося. Тим паче, що двері Броварської міграційної служби відкриті для всіх, навіть іногородніх. Прийомні дні – вівторок, четвер (з 9.00 до 18.00) та суботу (з 9.00 до 16-45).

Почнемо із правил. А у правилах Броварської міграційної служби – обслуговування по талонах. Так звана талонна система - це їхнє ноу-хау, запроваджене з метою упорядкування прийому.

«Якщо раніше в коридорах товпилися 70-80 осіб, які власноруч встановлювали чергу і сварилися, то зараз їх набагато менше. Всього 5-6. Хіба це черга?!» - задає риторичне питання начальник Броварського районного відділу ДМС Лідія Петрик. За її словами зараз жодних сварок чи скарг немає і всі задоволені.

Талонна система – це, звичайно, чудово. Ну а кому потрібні черги і затори в коридорах?! Але… Де роздають ці талони, і що на них написано? Знайти їх можна у 8-му кабінеті та дізнатися про свій особистий день і час прийому. Тут же можна познайомитися з інспектором і отримати в нього консультацію.  Він вам підкаже: для отримання закордонного паспорту  знадобиться паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. А ще зверне вашу увагу на квитанції, що треба оплатити.

Далі вас попросять почекати приблизно 20 днів і призначать день, в який зможете прийти за паспортом. Все, як звичайно…

Втім, термінової видачі закордонного паспорту ніхто не відміняв. За 10 днів вам без проблем зроблять паспорт, попросивши доплатити у двократному розмірі і суворо по квитанціях.

Для інформації! При звичайному оформленні закордонного паспорта витягнете з гаманця приблизно 518 грн; при терміновому – 730 грн. 

Зробити зможете як звичайний, так і біометричний паспорт, але останній на 100 грн дорожче. 

Чого у Броварській міграційній службі вам точно не запропонують – так це послуги електронної черги. Такої просто немає. Але над її впровадженням активно працюють. Означає це тільки те, що Броварська міграційна служба вдосконалюється і проблем з отриманням закордонного паспорту у вас виникнути не повинно. Отже, путівка в літо не відкладається.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ