БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Бровари під загрозою

Неочікувана кібератака, яка з понеділка в Україні паралізувала банківську систему, торгівельну мережу та інші тісно пов’язані з інтернетом галузі, викликає чималу занепокоєність.

Жарти жартами, однак, без електронної пошти, необхідних  програм та віртуального зв’язку нині не обходиться практично жодне підприємство, організація чи управління. І одночасна загроза блокування усіх важливих засобів інтернет-комунікації є реальною проблемою.

«Зважаючи на серйозність проблеми, відсьогодні усі служби виконкому працюють у «ручному» режимі тобто спілкування як з громадянами, так і між собою ведеться черех телефонний зв'язок та факси, адже інтернет з превентивною метою тимчасово відключено в усіх підрозділах», - каже начальник відділу інформаційного забезпечення Руслан Федун.

Найбільші проблеми виникають у фахівців управління соцзахисту, яким необхідно в терміновому режимі провести нарахування субсидій, міського Центру надання адміністративних послуг, відділу звернення громадян, які працюють в жорсткому режимі дотримання термінів опрацювання документації та й інші відділи та управління мають не менш важливу «залежність» від інтернету.

Фахівці попереджають – від вірусної атаки не застрахований жоден комп’ютер, це стосується як робочих, так і домашніх приладів. Тож якщо ви помітили, що ваш «комп» якось підозріло довго включається, чи з’являються невідомі символи, синій чи чорний екран з повідомленням червоними літерами англійською мовою, в якому пропонується за 300 доларів розблокувати роботу вашого пристрою, як можна швидше відключіться від мережі та шукайте фахівців для вирішення проблеми.

Наразі жодна IT-компанія не може гарантовано повідомити про строки усунення  проблеми.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ