БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

Зупинка з позитивом

В оформлення однієї з броварських зупинок нещодавно вдихнули нове життя. Оригінальними смайликами поповнилась бетонна стіна за зупинкою «7 школа». Раніше тут «фігурував» обшарпаний бетон, але згодом стінку було силами «благоустрієвців» приведено до ладу.

Після виконання своєї частини роботи, комунальники вирішили звернутися до молодих талановитих броварчан, щоб ті завершили почату справу і нанесли зображення на стіну. Адже поряд школа, та й просто перехожим яскраві малюнки замість сірості бетону додавали б настрою.

 Графіті є одним з найпоширеніших видів вуличного мистецтва. Особливо ним захоплюється молодь. Щоправда коли одні старанно навчаються цій справі, то іншим тільки дай до рук балончик з фарбою - замалюють поверхню нецензурними фразами, які ну ніяк не мають відношення до культури. Тому щоб не дати встигнути сумнівним умільцям докласти своїх рук до малювання, було вирішено знайти перевірену особу. Одним із таких виявився Сергій, який вже давно вподобав графіті та погодився за допомогою фарби та фантазії надати зупинці оригінального вигляду. Аби додати ще й трішки позитиву, на стіну нанесли 4 різнохарактерні, милі смайли.

kapitoshka

kapitosh3

У майбутньому планується і надалі залучати талановиту молодь для такого роду робіт. Залишається вирішити питання з фінансуванням, адже фарба та сама робота теж коштує не мало. Але сподіватимемось, що це питання вирішиться і спільними зусиллями ми зробимо наше місто більш яскравим та унікальним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ