БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

Перші пішли!

Електронні петиції активізувалися нещодавно, однак дві вже навіть мають достатню кількість – понад 250 – голосів броварчан. Це дозволяє чиновникам приступити до опрацювання та детального розгляду пропозицій від громади.

Відразу дві петиції у вигляді рішень було представлено на розгляд виконкому 20 червня. Перша стосується облаштування кругового руху на перехрестях вул.Гагаріна-вул.Київська-вул.Чорновола, вул.Короленка-вул.Київська-вул.Симоненка, вул.Пелюри-вул.Київська –вул.Чубинського. Автор петиції пропонують таким чином зняти напругу на центральній магістралі міста – вулиці Київській – та убезпечити пішоходів і пасажирів від можливих ДТП. Виконком прийняв рішення направити дану петицію на розгляд управління житлово-комунального господарства міста, яке має згодом подати пропозиції на розгляд технічної ради по розгляду проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності.

Друга петиція стосується будівництва авто мийок та АЗС на міському водогоні та повернення місту відразу шести ділянок. Мова йде про територію в районі вул.Київська, 333 – в. Рішенням виконкому надано доручення відділу архітектурно-будівельного контролю, КП «Броваритепловодоенергія», управлінню містобудування та архітектури, земельному відділу вивчити питання щодо зупинення будівництва авто мийок та АЗС на міському водогоні та повернення місту шести земельних ділянок.

За інформацією начальника відділу звернень громадян Тетяни Коморної, на розгляді у громади на сьогодні знаходиться ще 9 електронних петицій. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ