БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Медицина святкує свій день народження

Свято медичного працівника вже традиційно відзначається у третю неділю червня. Напередодні цього дійства Бровари  з радістю привітали тих, хто щодня, впродовж довгих років, віддає максимум зусиль для того, щоб броварчани були здоровими.

Первинна ланка медицини, а точніше - її прекрасна частина (адже серед співробітників переважно представниці жіноцтва), зібралась у малій залі Броварської міської ради. І все для того, щоб отримати теплі слова вдячності та подяки від влади міста.

До привітань долучилося багато високоповажних гостей, серед яких і заступник міського голови Григорій Голубовський: «Ми всі розуміємо важливість вашої професії, бо наше здоров’я залежить у великій мірі і від вас.Тому від щирого серця бажаємо вам благополуччя, миру і добра».

Окрім цього, був даний короткий звіт по роботі медичної галузі упродовж року, в якому відзначено низку позитивних напрацювань та вдосконалень: «Ми з вами робимо гарну справу, бо ті ремонти, які ми зробили в амбулаторіях є прикладом для інших міст. Дуже часто Ігор Андрійович змушений проводити екскурсію по наших амбулаторіях, показуючи як має  працювати медицина»,- підкреслила заступник міського голови  Лариса Виноградова.

Але на цьому святкування не закінчилось. Адже попереду ще вітання вторинної  ланки. Тому продовження свята відбулося в Броварській центральній районній лікарні. Актова зала тут теж була вщент заповнена.

Першим працівників медичної справи привітав Микола Клименко, голова Броварської РДА: «Я не знаю найбільш важливої і відповідальної професії, аніж ваша. Медицина -  це наша прерогатива і хочеться щоб ви працювали в якомога кращих умовах, починаючи від зарплат і закінчуючи обладнанням».

Зі словами вдячності привітав зі святом медпрацівників і депутат Київської облради Олег Кищук: «Дякую за те, що рятуєте людей. Натхнення і витримки вам. Від мене ви завжди зможете отримати підтримку». Також депутат обласної ради зі словами «не словом, а ділом» подарував лікарні цифровий кардіограф.

З особливою теплотою звучали  слова привітання від Валентина Багнюка, головного лікаря Броварської ЦРЛ: «З кожним роком нас все більше і ми безперервно виконуємо ту роботу, яка на нас покладена. Не менш важливу роль при цьому відіграла продуктивна співпраця з владою. Впевнений, що ті негаразди, які зараз є, вони пройдуть, і надіюсь, що з новими реформами у нас все налагодиться і ми працюватимемо на іще вищому рівні».

Особливо приємним сюрпризом стало музичне привітання від отця Олександра, переможця «Голосу країни» у сьомому сезоні. Олександр Клименко виконав три пісні і саме на цій музичній ноті і завершилося офіційне святкування дня медичного працівника.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ