БРОВАРЫ +7
НБУ USD 24.45

Відпочиваймо на Новорічні свята яскраво

Яскрава та незабутня, кожного року по-своєму нова новорічна пора вже не за горами. Традиційно Бровари підготували для городян та гостей  нашого чудового міста  багато цікавинок. Корисне та захоплююче дозвілля на будь-який смак зможе знайти кожен: найрізноманітніші заходи, починаючи від вистав та концертів,  і закінчуючи ярмарком та масовими народними гуляннями, не залишать  байдужим нікого. Розваги знайдуться для всіх від малого до великого. Цього року святкування будуть ще масштабнішими, ніж торік.  Майже місяць щоденного новорічно-різдвяного розмаїт­тя вам гарантовано! Не прогавте – починаємо 19 грудня!

Майбутнє – за альтернативними технологіями

Думаєте, опалювати власне житло дровами, відходами з деревини, вугіллям чи іншими, як їх називають, альтернативними видами палива – крок у минуле, повернення до первісного ладу чи взагалі нонсенс у наш час? Нічого подібного! Як доводить досвід діяльності на тернах Броварів компанії «Фелікс Енерджи» – це взаємовигідно, ефективно та економно

Коли перестанемо «плавати» Фінішна пряма масштабних проектів

Ліквідація підтоплення – проблема, яка «переслідує» і пересічних броварчан, і міських чиновників, і депутатів різних рівнів. Цьогоріч відразу два проекти, покликані поліпшити ситуацію на міських територіях під час дощів та повені, реалізовувалися у Броварах.

Вантажний автотранспорт у Броварах: хто врятує наші дороги?

Фури різноманітної конфігурації та вантажопідйомності вночі заважають спати, зранку створюють затори та загалом руйнують дорожнє покриття.
Броварчани обурюються, чиновники приймають рішення, а перевізники ігнорують обмежувальні знаки та об’їзну дорогу. Чи можна знайти в такий ситуації компроміс, з’ясовував «ГР».

Збираємо, сортуємо, переробляємо… Топ-найнебезпечніших відходів

А чи знаєте ви, що  малесенька батарейка, яку ви викинули вчора у смітник, завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу? Вона з легкістю може «пережити» вас та ваших онуків, виділяючи при цьому у повітря та ґрунт шкідливі речовини. Тож чи вартий один необдуманий вчинок такої шкоди навколишньому середовищу, вирішувати вам і тільки вам. А от які ще небезпеки приховують у собі банальні побутові речі та як від них «позбавитися» безпечно, читайте далі

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ