Чим годують наших дітей у школах та садочках

Здорове, збалансоване, поживне харчування – чи не найактуальніше питання. Особливо, коли воно стосується дітей. Саме з цим пов’язані батьківські хвилювання. Що моя дитина їсть у садочку чи в школі, чи корисні ці страви, чи з якісних продуктів приготовані? Відповіді на ці питання у їдальнях закладів освіти шукали журналісти “ГР”

Перемога здорового глузду над політичними амбіціями.В Броварах чи не вперше в Україні цивілізовано вирішили «будівельний скандал»

На позачерговій сесії Броварської міської ради, яка відбулася 18 жовтня у зв’язку з конфліктом навколо забудови ділянки на розі Симоненка – Чорновола, було знайдено компромісне рішення. Депутати вирішили залишити відповідну земельну ділянку у користуванні забудовника за умови виконання його обіцянок про влаштування парку на території понад 4,5 га, яка знаходиться поруч зі скандальним будівельним майданчиком

Бровари без води через аварію на центральному колекторі

18 жовтня близько першої години ночі сталася аварія на центральному колекторі каналізаційної мережі, що проходить по бульвару Незалежності та приймає стоки практично з усього міста.
Як пояснюють комунальники, відбулася руйнація та просідання залізобетонного колектора діаметром 800 мм, внаслідок чого стічні води вийшли на поверхню

Парковка, гроші, штрафмайданчик...

Паркування на тротуарах та у місцях для цього взагалі не передбачених – ще одна «мінусова» візитівка нашого міста. На жаль, навіть забороняючі знаки не впливають на свідомість власників автотранспорту. Можливо, створення підприємства з певними повноваженнями, вирішить проблему? Давайте розбиратися.

Ми пам’ятаємо, ми пишаємося, ми вітаємо захисників України

Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України вперше у Броварах було проведено у форматі загальноміського свята. Як вітали 14 жовтня Бровари своїх захисників бачив «Громадський Ревізор»

«ProZorro» чи не дуже? Як система працює в Броварах

Нагадаємо, що з першого серпня цього року система публічних закупівель «ProZorro» запрацювала на повну. Пройшло вже достатньо часу, щоб можна підвести перші підсумки її функціонування. Як працюється із системою в Броварах, які є плюси та мінуси дізнавався «Громадський Ревізор»

Коли можна буде подати електронну петицію броварським чиновникам

Минулого року Закон України «Про звернення громадян» допов­нився статтею про Електрон­ні петиції. Нововведення державних можновладців створило нову можливість для громадян. Тепер через офіційні інтернет-ресурси вони можуть звертатися до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та органів місцевого самоврядування

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ