БРОВАРИ +21
НБУ USD 27.12

ДТП на «перехресті катастроф»

07:40 – Понеділок, 17 жовтня 2016
Ранок понеділка розпочався з тривожного повідомлення – на перехресті Київська-Гагаріна-Чорновола близько 8 год.45 хв.  сталася масштабна ДТП, постраждала маршрутка одного з броварських перевізників.

Юрій Мавродієв: «Ми готові облаштувати сучасний парк на площі понад 4 га. Потрібні політична воля та суспільний діалог»

12:31 – Четвер, 13 жовтня 2016
Врятувати парк IV житлового району! Саме під такими гаслами цього тижня мешканці «Зеленого кварталу» вийшли проти встановлення будівельного паркану вздовж вул. Симоненка. Головна вимога – не допустити знищення зеленої зони під багатоквартирну забудову. Соціальні мережі рясніють закликами, думками та припущеннями. Депутати вимагають позачергової сесії з цього питання. Але що ж відбувається насправді? Аби достеменно розібратися з ситуацією, «ГР» зустрівся з представником генпідрядника нашумілої забудови – директором компанії «Алекса Груп» Юрієм Мавродієвим

Броварська «Венеція»:чому ми «потопаємо» після кожної зливи

10:15 – Четвер, 13 жовтня 2016
Із року в рік з приходом дощової осені, зимових відлиг чи весняного танення снігів, Бровари мають одну і ту ж халепу. Дощові потоки стають справжніми ріками, а весняні струмочки створюють справж­ні озера. Цього тижня містом прокотилася разом з проливним та затяжним дощем хвиля невдоволення від городян – знову заливає!

Геніями не народжуються – на геніїв навчаються

09:52 – Четвер, 13 жовтня 2016
Ви вмієте швидко рахувати? А декламувати під час рахунку вірш чи співати пісню? А малюки вміють. За дітками, які вчаться у школі усного рахунку «Соробан», просто не вгнатися. Що це за унікальна методика, з’ясовував “ГР”

Майданчик «Рошен» відкрив обійми броварській малечі

09:32 – Четвер, 13 жовтня 2016
У дитячого майданчика, подарованого Броварам корпорацією «Рошен», нарешті з’явилася домівка. Вул. Онікієнка стала другим місцем дислокації дитячої зони відпочинку та минулої п’ятниці зібрала броварську малечу. За найцікавішими подробицями слідкував “ГР”

Реконструкція Київської: останні штрихи першого етапу

09:20 – Четвер, 13 жовтня 2016
Кінець року – не за горами, потихеньку пора підводити підсумки та здавати об’єкти. На початку року серед капітальних недобудов Броварів «ГР» називав і довгострокову реконструкцію вулиці Київської, черговий етап якої мають завершити в 2016-му. Який стан справ маємо на сьогодні на магістральній «артерії»,  дізнавався «ГР».

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ