БРОВАРЫ +8
НБУ USD 24.44

Благодійність на блакитних доріжках

 Щороку 4 лютоговідзначається Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями (WorldCancerDay), який відмічається прогресивним людством вже 17 років поспіль. Він призваний надати додаткову можливість зосередити увагу суспільства на попередженні одного із найтяжчих захворювань сучасності та поліпшенні якості життя онкологічних хворих.

Броварські податківці закликають вчасно задекларувати доходи

Броварська ОДПІ повідомляє, що з 1 січня 2017 року розпочалась кампанія декларування громадянами своїх доходів, отриманих у 2016 році.

ЗМІ: Львівське сміття будуть утилізувати у Броварах

ТОВ «Бровари Вторма» уклало угоду зі Львівською  міською радою про утилізацію 40 тонн сміття щодня. Про це повідомляє портал «Моя Київщина» з посиланням на інтернет-сайт «Главное».

Розрахунки за газ та світло без проблем: як заощадити свій час та нерви

Останнім часом почастішали звернення від броварчан на неправильне нарахування в квитанціях на оплату житлово-комунальних послуг. Серед «злісних штрафників», які регулярно приписують зай­ві кубометри та кіловати ПАТ «Київоблгаз» та ПАТ «Київобленерго». Як уникнути непорозумінь, не витрачаючи свій час на кілометрові черги та численні звернення, дізнавався «ГР»

Андрій Лопатюк: «Не можна надмірно ідеалізувати ту чи іншу політичну партію»

Андрій Михайлович Лопатюк – позафракційний депутат міської ради, голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Нещодавні події, а саме поява у місті підробних компрометуючих листівок від імені депутата, спонукала до відвертої розмови

Як у Броварах дарують професії

Скільки коштує майстер-клас відомого перукаря-стиліста? Скільки потрібно буде заплатити за повний курс перукарського мистецтва? На яких умовах можна здобути професію та вже через декілька місяців почати практикувати? Про це та багато іншого ми дізналися на презентації благодійного проекту компанії «BRANDBERG»

Що рік наступний нам готує.Частина перша: управління житлово-комунального господарства

Хоч надворі ще господарює хурделиця та тріщать справжні лютневі морози, відділи та управління міської влади вже мають план робіт на поточний рік

ПОШТА РЕВІЗОРА

Шановні читачі! До редакції газети "Громадський Ревізор" надходить багато листів та дзвінків із запитаннями та пропозиціями. Ми продовжуємо публікувати відповіді на підняті Вами найактуальніші проблеми міста Бровари. Пишіть нам і ми обов’язково Вам відповімо.

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 10 лютого 2020, 16:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ