Перевізник змінився. Чи зміниться якість?

Протягом останнього тижня нічого не здивувало броварчан? Прибудинкові території не стали чистішими? Сміттєзбиральні майданчики не виблискують чистотою? Якщо ні, то чекати зовсім недовго, стверджують представники ТОВ «Селтік ТБО», які від 15 березня будуть займатися вивозом ТПВ у Броварах.

У Броварах з’явиться «Вільний простір» для реалізації найкрутіших ідей

Що робити людині, у якої є цікава ідея, а можливо, навіть готовий проект, але немає місця для його реалізації? Так от, для цього й існує так званий вільний простір, який однозначно потрібен нашому місту і, до речі, вже найближчим часом з’явиться

Всесвітній день поезії з Марією Волинською

Поезія може дати безліч відповідей на найгостріші та найглибші духовні запитання людини, але для цього необхідно привернути до римованого слова громадську увагу. 21 березня відзначається Всесвітній день поезії і це саме той чудовий привід, коли є час та натхнення слухати, читати та декламувати.

Якщо броварчани не їдуть у філармонію, філармонія приїде у Бровари

Не кожен, хто бажає, на сьогодні має можливість відвідувати концертні майданчики, у багатьох бракує часу, можливості  чи фінансів, щоб поїхати до Національної опери України та подивитися на виступи кращих діячів культури та мистецтва, таких як, наприклад, Націо­­нальний хор ім. Григорія Верьовки або Національний ансамбль танцю ім. Павла Вірського.

«Ангел добра» оселився у Броварах

20 березня у столиці відбулося підведення підсумків та нагород­ження переможців Регіонального конкурсу «Благодійна Київ­­­щина» у рамках Всеукраїнської акції «Благодійна Україна»

Буря у склянці води. Як обирали нового директора СЗОШ №5

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Броварської СЗОШ І–ІІІ ступенів №5 в управлінні освіти і науки міської ради оголоcили ще 12 лютого, через кілька днів після того, як екс-директор Павло Федоренко написав заяву на звільнення за власним бажанням через стан здоров’я. Про те, як проходив конкурс, читайте в нашому огляді.

Тояма Токанава. Японське прізвище чи реалії Броварів?

Що відбувається зараз з погодою, як-то кажуть, знає один Бог. Наче вже й сніг почав танути, начебто вже й чобітки люди взули... і тут знову заметіль і мороз. Але навіть за ті кілька весняних днів жителі міста досить добре відчули на собі майбутні і такі звичні проблеми – провалля на броварських дорогах, що ні проїхати, ні пройти

ВБС: і знову «космічні» платіжки

Іноді складається враження, що нас настирливо привчають хапатися за серце при першому погляді на комунальні квитанції. Мало того, що з початку року піднялися тарифи на тепло, то ще й сума за обслуговування внутрішньобудинкових систем, м’яко кажучи, здивувала. І «посипалися» дзвінки та скарги – розберіться, чому так?!

Готуй «шубу» влітку

Ні, мова не про улюблений новорічний салатик і навіть не про мрію багатьох жінок. «Громадський Ревізор» продовжує цикл статей про плани на рік щодо капітальних ремонтів на об’єктах житлового фонду. Йдеться про «одяг» для багатоповерхівок.

Вболіваймо за наших!

25 березня, у неділю, у Броварах відбудеться Кубок Київської обласної ради з футзалу серед депутатів міст.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ