БРОВАРИ +21
НБУ USD 27.12

ДОСТУПНО ПРО «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

11:35 – П’ятниця, 19 травня 2017
Немає в житті людини нічого більш важливого, ніж власне здоров’я та здоров’я близьких. Якщо підступна хвороба все-таки атакує, розраховувати на безкоштовне лікування не доводиться. Однак, віднедавна в Україні розпочала працювати державна програма «Доступні ліки». Невже справді можна буде отримати лікарські препарати безкоштовно? Про це та багато іншого дізнавався «ГР»

Що рік прийдешній нам готує

07:54 – П’ятниця, 19 травня 2017
1 травня набули чинності змінені умови для отримання субсидій. Чиновники знизили норми споживання, скоротили опалювальний сезон та пообіцяли позбавити державної допомоги абонентів, які мають заборгованість із сплати за послуги ЖКГ. Які ще зміни чекають українців, дізнавався «ГР»

ТЕАТР «КИЇВ» – МИСТЕЦЬКА ЛАБОРАТОРІЯ

07:42 – П’ятниця, 19 травня 2017
Фактично кожен спектакль цього театру супроводжується фразою головного режисера: «Не треба їхати в Київ, адже «Київ» приїхав до вас!». Про результати першого театрального сезону у Броварах «ГР» спілкувався з художнім керівником муніципального театру «Київ» Валерієм Нєвєдровим

ПРИВІТАННЯ ДЛЯ ЛЮБОЇ МАТУСІ

07:29 – П’ятниця, 19 травня 2017
Весняна пора приносить багато чудових святкових дат, серед яких і одна з найтепліших та найзворушливіших – День матері. Традиційно його відзначають в другу неділю травня

ЛІФТОВИЙ БІЗНЕС АБО ХОБІ ПОЗА ЗАКОНОМ

07:02 – П’ятниця, 19 травня 2017
Останнім часом у нашому місті почастішали випадки крадіжок ліфтового обладнання. І пов’язано це не лише з настанням теплої пори року, коли всі зловмисники активізують свою діяльність, але й з втратою обачності з боку мешканців. Особливу увагу крадіїв привертають мідні котушки, які вони з легкістю здають на металобрухт. Чому незаконні дії трапляються все частіше, розбирався «ГР»

НЕРІВНИЙ ДВОБІЙ: ЗАЛІЗНИЦЯ І ЖИТТЯ

06:37 – П’ятниця, 19 травня 2017
Згідно невтішної статистики, смерть на залізничних коліях забирає багато життів по всьому світу. Необачність, халатність, нехтування правилами безпеки, сподівання на те, що омине… Що саме призводить до трагічних випадків та чи можна цього уникнути? Ці та інші питання ставив «ГР»

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ