БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.31

МІФ ПРО БЕЗКОШТОВНУ МЕДИЦИНУ ХВОРІТИ У БРОВАРАХ ДЕДАЛІ ДОРОЖЧЕ

16:14 – Четвер, 09 квітня 2015
«Безкоштовний сир буває тільки у мишоловці». Такий вислів ідеально описує ситуацію з безоплатною медициною у Броварах. Принаймні, так стверджують самі мешканці. Офіційно, кожен громадянин має право на безкоштовну медичну допомогу. Проте у більшості броварчан це викликає неприховану посмішку. Хочеш вилікуватись – плати, не маєш грошей – гуляй здоровий – такі реалії броварських медзакладів. «Громадський ревізор» вирішив особисто перевірити, чи можна в Броварах розраховувати на безкоштовну медичну допомогу.

ЯК БРОВАРИ ЯРМАРКУВАЛИ

15:12 – Четвер, 09 квітня 2015
Великдень вже на порозі. Час потроху збирати святковий кошик. Він цьогоріч дорожчий. Яйця, які ще рік тому продавали за 8,50, зараз по 12 гривень. Огірки з помідорами нині віддають по 50–55 гривень. Паски також здорожчали –25 гривень за найменшу. А ще ковбаску потрібно купити і про великоднє вино не забути. Найскромніший пасхальний обід на одну особу обійдеться мінімум у 250 гривень. Дорого? Тоді мершій на передвеликодній ярмарок. Він традиційно проходить на бульварі Незалежності, де і побували журналісти «Громадського ревізора».

СІМЕЙНИЙ ВІДПОЧИНОК У БРОВАРАХ ПОРАДИ ДІТЛАХАМ, КУДИ ПОВЕСТИ БАТЬКІВ

14:49 – Четвер, 09 квітня 2015
Діти можуть проводити час з батьками цілодобово. Принаймні до певного віку. Проте, в наш час будні в мам і тат здебільшого проходять на роботі або в домашніх клопотах. Саме тому люблячі батьки намагаються по максимуму «відірватись» у родинному колі вихідними. Тому «Громадський ревізор» вирішив створити так звану мапу місць, куди діти можуть «запросити» своїх батьків для сімейного відпочинку.

ШКОЛА №7: ОСВІТНІЙ ЗАКЛАД, ЯКОМУ ЩАСТИТЬ З ФІНАНСУВАННЯМ

14:25 – Четвер, 09 квітня 2015
В кожному місті існує школа-улюбленець. У Броварах такою вважається спеціалізована школа №7. Її нахвалюють батьки, школярі нею пишаються, а міська влада приділяє неабияку увагу, в тому числі фінансову. Наше видання розповість читачам, в чому унікальність цього освітнього закладу та які проблеми існують навіть у ньому.

КУЛЬТУРНИЙ МАРКЕТИНГ АБО ЧОМУ «ПРОМЕТЕЙ» ПЕРЕТВОРИВСЯ НА БАЗАР

09:46 – Четвер, 09 квітня 2015
У головному культурному закладі Броварів МКЦ «Прометей» дух високих жанрів мистецтва не перший рік перебивають пахощі досягнень текстильної промисловості Китаю, Туреччини та інших країн світу. Тут регулярно проводять ярмарки, тому відвідувачі можуть насолодитися проходом повз довгі вузькі ряди кофтинок, шкарпеток, носовичків і почути мелодійні трелі продавщиць: «Забирайте туфлі, тридцять дев’ятого розміру залишились». У вестибюлі пані в рожевому шалику демонструє чоловікові білизну.

НЕВІДОМІ МАЖОРИТАРНИКИ УКРАЇНЦІ НЕ ЗНАЮТЬ СВОЇХ ДЕПУТАТІВ

09:15 – Четвер, 09 квітня 2015
Верховна Рада України упевнено тримає провідні позиції за рівнем недовіри з боку українців. Так, згідно із соціологічним опитуванням Центру Разумкова, опублікованим у кінці березня 2015 року, діяльність парламенту повністю підтримують тільки 3,9% опитаних. Тих, хто не підтримує – більше половини. І цей показник збільшується від місяця до місяця.

ВІТЧИЗНЯНЕ НОУ-ХАУ ЧОМУ «ЛАТОК» НА БРОВАРСЬКИХ ДОРОГАХ ТІЛЬКИ БІЛЬШАЄ?

08:22 – Четвер, 09 квітня 2015
Якби автомобілі Женевського автосалону тестували на броварських дорогах, то усі б вони не доїхали до виставки цілими. Адже продуктивність, якість і, що головне, тривалість вітчизняного ноу-хау – ямкового ремонту, залишаються сумнівними. І про бездоганне дорожнє полотно водіям залишається тільки мріяти.

КУДИ ПОДІТИ АРМІЮ ДІТЕЙ? В БРОВАРСЬКИХ САДОЧКАХ ТА ШКОЛАХ АНШЛАГ

08:16 – Четвер, 09 квітня 2015
Дітям в дошкільних навчальних закладах тісно. У всіх муніципальних дитячих садочках фіксують перебір. Школи також переповнені і половині з них доводиться працювати у дві зміни. Сказати, чи знайдеться місце усім, не може ніхто. Проте обіцяють не відмовляти нікому. Так би мовити, буде тісно – але затишно.

ЗЛИДНІ ТА ЗАНЕПАД РЕВІЗІЯ СПОРТИВНИХ ОБ’ЄКТІВ БРОВАРІВ

08:08 – Четвер, 09 квітня 2015
Бровари – місто спорту. Володимир Кличко, Сергій Дзиндзирук, Юрій Нужненко, Олег Лісогор, Сергій Бреус – всі ці чемпіони виховувались саме у нашому місті. І це ще далеко не повний список. Із року в рік з’являються нові переможці. Хоча броварська матеріальна база вважається однією з найкращих в області, більшість спортивних об’єктів – в катастрофічному стані. Хто винен та як виправити ситуацію, розібрався «Громадський ревізор».

ДОХОДИ ВІД НОВИХ ПОДАТКІВ СЮРПРИЗ НАВІТЬ ДЛЯ ФІСКАЛІВ

07:41 – Четвер, 09 квітня 2015
Надходження від податків з реалізації підакцизних товарів та нерухомості у Броварах б’ють всі рекорди. Радіти цьому чи ні, поки невідомо. Оскільки планування надходжень від них можна порівняти з веденням вилами по воді. Якоїсь біль-менш зрозумілої бази узагальнених реєстрів платників цих стягнень в країні просто немає.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ