БРОВАРИ +21
НБУ USD 27.12

Незаконні будівництва. СУСІДАМ спокій тільки сниться…

22:46 – Понеділок, 27 березня 2017
Кажуть, сусіди – ближчі, ніж родичі. Бо з рідними зустрічаєшся вряди-годи, а з сусідами живеш пліч-о-пліч усе життя. І добре, коли все добре, але якщо вам «поталанило» так, як героям нашої публікації, то й світ буде немилий. Гострі проблемні моменти «добросусідства» розглядав цього тижня «ГР»

Сесія міської ради: більшість – переважною більшістю

15:03 – П’ятниця, 24 березня 2017
23 березня відбулась 26 чергова сесія міської ради. До порядку денного було включено 33 питання, 28 з них депутати підтримали більшістю голосів. Які рішення прийняли – в огляді «ГР»

Броварські реалії: сміттєві «подарунки» на Київській

14:41 – П’ятниця, 24 березня 2017
Кожного дня в будень чи вихідний по вулиці Київській, особливо в районі Старого міста, обабіч дороги можна побачити десь поодинокі, а десь складені чималими купами пакети зі сміттям. Вони лежать скрізь – на зупинках, біля електростовпів або ж просто на газонах, тим самим яскраво демонструючи «високу культуру» та «європейський рівень» місцевих жителів приватного сектора. Адже цією дорогою – частиною міжнародної траси – проїжджає чимало гостей з сусідньої Білорусі, країн Прибалтики та інших регіонів

Броварські «Капітани та Попелюшки» показали майстер-клас професій

13:47 – П’ятниця, 24 березня 2017
17 березня в МКЦ «Прометей» відбувся щорічний міський конкурс для старшокласників «Капітан та Попелюшка – шлях до успіху–2017», який вже став традиційним. Талановита молодь Броварів показувала свої вміння, розум та дарувала всім хороший настрій і незабутні враження. Формат конкурсу кожного року вдосконалюється, і на цей організатори приготували оригінальні «фішки»

Зважені та оштрафовані.Як у Броварах важковаговиків ловили

08:44 – П’ятниця, 24 березня 2017
Питання перенасичення автомагістралей Броварів важковаговим транспортом, які незважаючи на заборонювальні дорожні знаки, плавом пливуть через наше місто, не раз і не два піднімалося на різних рівнях – від простого «а поговорити» в місцевих групах в інтернеті до офіційних заяв-скарг в правоохоронні органи та до місцевих чиновників. Минулого тижня, на диво, транзитними важковозами зацікавилися всерйоз. Що з того вийшло, бачив і «ГР»

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ