БРОВАРИ -16
НБУ USD 28.05

«ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ» БРОВАРСЬКІ РЕАЛІЇ

Один з користувачів соцмереж досить влучно зазначив, що суботник – це коли ті, хто ніколи не смітить прибирають за тими, хто ніколи не прибирає. Як проходила у Броварах загальнодержавна акція по благоустрою «Зробимо Україну чистою» – бачив «Громадський Ревізор»

ВСІ НА ВУЛИЦЮ!

sybotnik9Чергове велике прибирання у місті цього року було заплановано на три суботи поспіль. Однак, погода внесла свої корективи, один з суботників довелося «про­ігнорувати» через дощову негоду. Та 23 квітня – у день проведення Всеукраїнської акції по благо­устрою – здавалося, що і сама природа вирішила допомогти людям та створити особливий настрій сонячною та теплою погодою.

Місто було поділено на декілька зон, так званих локацій. Ми побу­вали на декількох та поділимося з вами своїми враженнями.

Зупинка 1. Гагаріна,18, територія за адмінбудинком. Захаращеність не критична, основну проблему становили кущі, які буйним цвітом та суцільним чагарником розрослися в улоговині. Біля стіни адмінбудинку – величезна купа будівельного сміття. Тут працювали співробітники викон­кому на чолі з міським головою. Результат – декілька машин гілля та сміття вивезено, територія в задовільному стані.

sybotnik4sybotnik2

Зупинка 2. Вулиця Олега Ані­кієнка. Тут прибирали фахівці місцевих соціальних служб. Учас­ники суботника пройшли обабіч дороги, визбируючи папірці, фан­тики та залишки сміттєвих пакетів, які періодично виставляються на трасу мешканцями прилеглого приватного сектора. До речі, жоден з броварчан, що живуть поруч,на прибиранні помічений не був. Може бажання не було, а може й не знали про такий захід. Результат – декілька мішків сміття та чисті узбіччя. Чи надовго? Питання риторичне.

Зупинка 3. Вул.Олімпійська, територія практично на виїзді з Броварів. Прибиранням тут займаються вже не один рік,адже стихійне сміттєзвалище, куди люди охоче звозять різний непо­тріб, з кожним роком активно поповнюється. Завозити є кому, а ось прибрати – на жаль.

«Вийшла тільки одна сім’я з десятого будинку, голови ОСББ 8 та 8а вийшли, подивилися, пообі­цяли приєднатися – і на тому все закінчилось. Співробітники мага­зину, який ось тут поруч взагалі категорично відмовилися приби­рати біля свого закладу. Виходить так – всі хочуть жити в чистоті, але щоб хтось за них це робив. Окрема подяка співробітникам ЖЕКу №2, п’ять чоловік вийшло і активно нам допомагали», - ділиться враженнями від роботи «на окрузі» депутат міської ради Микола Зінченко.

sybotnik

Зупинка 4. На вул.Фельдмана є романтична місцина, основною окрасою якої колись може буде озеро, в якому не тільки похлю­патися, але й рибу половити можна буде. Але це – в планах на далеку перспективу. Поки що маємо гори будівельного сміття, відсутність будь-якої дороги та стихійне сміттєзвалище, що розростається в геометричній прогресії. Чим змогли – допо­могли цій території співробітниці виконкому, назбиравши декілька десятків мішків непотребу,однак щоб навести тут повноцінний порядок, потрібна «важка» техніка та зусилля чоловіків. Отож, це місце залишається в переліку прибирань на перспективу.

sybotnik7

Зупинка 5. Прекрасна погода, хвойний ліс, пташки співають, а під ногами – результати відпочинку на природі, які так полюбляють залишати після себе мешканці нашого міста. Тут працюють співробітники управління жит­лово-комунального господарства. Коли ми під’їхали, на мальовничій галявині, яка виблискувала свіжою зеленню, вже стояв сміттєвоз, в який завантажували немаленькі мішечки. Попрацювали на славу, аби тільки чистота та порядок надовго затримались.

sybotnik1

СОЦІАЛЬНО-ВІДПОВІДАЛЬНІ НАВІТЬ У ВИХІДНИЙ

Окремо хотілося б відзначити пред­ставників двох відомих у Броварах підприємств, які у зв’язку зі своєю професійною діяльністю досить часто згадуються і на шпальтах газет, і в соцмережах. Від зупинки «Порошинка» до «Терміналу» прибирали, загрібали, білили бордюри та дерева співробіт­ники «Кулиничів».

«В будь-якому місті, де реалізується наша продукція, ми живемо пробле­мами цього населеного пункту. Тому, знаючи про проведення суботника, з задоволенням скористалися мож­ливістю проявити свою соціальну відповідальність і приєдналися до прибирання. Настрій чудовий, всі працівники – чоловік 100, мабуть, - настроєні по-бойовому, метуть, загрібають. Чисто, гарно, добре і настрій чудовий!» - каже Костянтин Мельник, представник «Кулиничів».

Співробітникам компанії «Фелікс Енерджі» дісталася непроста ділянка, що межує з парком «Перемоги» та Укртелекомом. Роками туди не ступала нога цивілізованої людини. Ведмеді там, звісно, не завелися, але ще рік-два і якась чупакабра звідти неодмінно вилізла б. Після масованого «десанту» вчорашні завали перетворилися на затишний гайок, в якому навіть стовбурці молодих дерев побілені. Що й казати – краса! Можна тільки подякувати людям за сумлінну працю.

sybotnik6sybotnik3

 

Не «пасли задніх» під час суботника і працівники наших комунальних підприємств. Наприклад, КП «Бровари-Благоустрій» взяли активну участь в загальнодержавній акції, виконуючи звичну для себе роботу.

«В рамках суботника наше підпри­ємство надає транспорт для вивозу сміття, гілля та листя, яке збирають по всьому місту. Також сьогодні з самого ранку активно працює «Скандія», проводиться побілка дерев у парку Шевченка, маляри працюють на фарбуванні двох зупинок «7 школа» та «Стадіон», робота кипить по усьому місту», - розповідає директор КП «Бро­вари-Благоустрій» Андрій Василенко.

У переддень Великодня Бровари вступають чистими та світлими, як і годиться. Хочеться сподіватися, що краса навколишнього світу, яку ми всі разом створюємо для самих себе, знайде відгомін і у наших душах. І тоді наші вулиці, парки та зони відпочинку будуть затишними та охайними.

Ольга Підлісна

sybotnik5

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ