БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

В «ЛІСОВОМУ КВАРТАЛІ» ОСЕЛИЛОСЯ ЩАСТЯ

Нова квартира? Безкоштовно?! Хіба таке можливо у наш час? Ще й як можливо! Відразу 11 броварських сімей відтепер мають новий статус – новосели! «Громадський Ревізор» розділив щасливі миті отримання ордерів на квартири від компанії «Альянс Новобуд» з броварчанами, що віднині проживатимуть у «Лісовому кварталі»

ДОВОГООЧІКУВАНА НЕСПОДІВАНКА

«У нас просто немає слів, щоб висловити сьогодні всю радість та вдячність і нашій міській владі, і компанії «Альянс Новобуд» за такий подарунок! Сказати, що ми щасливі – практично нічого не сказати!» - зі сльозами радості на очах каже Тетяна Петрівна Чорна, не випускаючи з рук ключі від трикімнатної квартири.

16 лютого 2016 року для 11 родин розпочинається дійсно новий відлік часу – в новому, власному житлі. Саме цього дня компанія – забудовник «Альянс Новобуд», знана, як лідер за якістю житла у Броварах, передала місту нові, сучасні квартири в двох будинках ЖК «Лісовий квартал».

Щасливими власниками стали броварчани, які стояли на черзі, тільки подумайте – 25, 30 та навіть 36 років! Як і минулого разу, нові квартири в центрі міста дісталися тим сім’ям, які цього особливо потребували: родини учасників АТО, ветеранів війни в Афганістані, багатодітні сім’ї та сім’ї соціальних працівників — педагогів і лікарів.

Церемонія вручення ключів від квартир відбулася у малій залі міськвиконкому. В урочистому заході участь взяли заступник голови КОДА Андрій Янченко та мер Броварів Ігор Сапожко, які привітали нових власників сучасного житла.

alyans t

«Я просто вражений від того, що сьогодні побачив у Броварах. Отримання безкоштовного житла у такому чудовому житловому комплексі – неймовірна подія в умовах нашого непростого економічного та політичного стану. Це унікальне не тільки для Київщини, а й для всієї України явище. Подібна співпраця має слугувати прикладом для інших представників влади на місцях та забудовників. Адже саме так виглядає турбота про людей не на словах, а на ділі», - зауважив Андрій Янченко.

Новим господарям особливо приємно було дізнатися, що вони отримають довгоочікуване житло навіть раніше передбаченого терміну, адже забудовник вико­нав свої соціальні зобов’язання, випереджаючи планові дати, чим значно скоротив час очікування власного житла для такої кількості родин.

У вітальному слові директор компанії «Альянс Новобуд» Сергій Караванський сказав:

«Ми радіємо, коли бачимо, що якісні квартири в житловому комплексі комфорт-класу отри­мують важливі для суспільства люди — вчителі, які будуть вчити наших дітей; лікарі, які подбають про нас в момент нездоров’я; герої України, які відгукнулися на заклик Батьківщини в скрутну годину; багатодітні сім’ї, якими ми пишаємося. Я гордий, що сьогодні всі ці прекрасні люди стали щасли­вими завдяки «Альянс Новобуд»! Від імені нашої компанії бажаю вам вдалого та спокійного життя в ЖК «Лісовий квартал»!

alyans3

В тому, що життя його родини стане комфортнішим впевнений Анатолій Лук’яненко – учасник бойових дій в АТО. Він разом з дружиною та двома синами про­живав у «легендарному «Титаніку», у 12-метровій кімнатці гуртожитку та вже навіть не сподівався колись поліпшити житлові умови.

Тож, після офіційної частини разом з іншими новоселами від­разу відправився подивитись на своє нове житло. Зайшовши разом з дружиною та старшим сином у власну трикімнатну квартиру, ледь не танцювали від радості.

«А молодший у школі, він навіть ще не знає, що у них з братом вже буде окрема кімната!» - сміючись каже Ірина Лук’яненко. Очі усіх трьох світяться невимовним щастям.

Не можуть повірити у подарунок долі та досі осягнути усього, що відбувається, і Олег та Оксана Лисенки. У них теж трикімнатна, на другому поверсі, світла, затишна, з двома балконами, з величезною кухнею, де може збиратися від­разу уся дружна родина.

«У нас двоє доньок та вже двоє онуків. Але ми розраховуємо як мінімум на п’ятьох! Тепер усі помістимося!» - посмі­хається Оксана, а чоловік – учасник бойових дій в АТО - вже подумки вибу­довує новий інтер’єр. Пройшовши через пекло війни, каже, що тепер має єдину мрію – побудувати для онуків світлу оселю, де пануватимуть затишок та мир. 

alyans2

ДРУГИЙ, АЛЕ НЕ ОСТАННІЙ ЕТАП

Вже не вперше компанія «Альянс Новобуд» виконує важливу соціальну функцію, передаючи квартири місту: в квітні 2015 року нове житло отримали 24 сім’ї. Отже, менш, ніж за рік вже 35 щасливих сімей отримали нове житло в Броварах від одного з найпотужніших забудовників - компанії «Альянс Ново­буд» і міської влади.

«Цей проект – проект нашої довго­тривалої співпраці з компанією «Альянс Новобуд» - є надзвичайно важливим для міста. Адже завдяки нашій співпраці місто отримує розвинуту інфраструк­туру нового мікрорайону. На місці сьогоднішньої сучасної забудови ще декілька років тому було просто поле, без жодних ознак цивілізованого життя. А тепер тут будуть жити, радіти та сміятися наші діти. Ми і надалі будемо співпрацювати з забудовниками, аби наша спільна діяльність приносила як можна більше користі броварчанам», - зазначив мер Броварів Ігор Сапожко.

Квартири, які отримали сім’ї, мають сумарну площу понад 640 квадратних метрів. Серед них 5 трикімнатних, 3 двокімнатних і 3 однокімнатні. Всі квартири немаленькі – наприклад, однокімнатні від 40 квадратних метрів, а трикімнатні взагалі шикарні – близько 96 «квадратів»

Загалом компанія «Альянс Ново­буд» передасть місту майже 6 тисяч квадратних метрів житла, наступний, третій етап вже не за горами, кажуть представники забудовника. І спогля­даючи на темпи будівництва, можна не сумніватися в тому, що обіцянку свою «Альянс Новобуд» виконає дійсно у найкоротші терміни та у повному обсязі.

alyans1

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ПОМНОЖЕНА НА ВИСОКУ ЯКІСТЬ

Житловий комплекс «Лісовий квар­тал» побудований з використанням екологічно чистих матеріалів та енергозберігаючих технологій. Сам комплекс розташований в центрі міста, поруч з сосновим лісом.

Поруч – вся необхідна інфраструк­тура: супермаркети, лікарні, торгові центри. До столиці дістатися зручно та швидко – 10-15 хвилин і ви на «Лісо­вій». Досить важливо, що комплекс має власну котельню, а вже в цьому році на території «Лісового кварталу» запрацює прекрасний дитячий садок на 120 місць.

До того ж, компанія неодноразово підтвердила свій статус соціально- відповідального підприємства. В тих мікрорайонах, де забудовник зводить багатоповерхівки, одразу прокладають інженерні мережі.

Саме ТОВ «Альянс Новобуд» побуду­вав в Броварах дві вулиці — Чорновола і Симоненка, зробив капітальний ремонт стадіону ЗОШ №9 та запро­ектував в мікрорайоні нову школу на 600 місць. Загальна сума інвестицій на потреби міста Бровари сягнула 10 млн. грн.

Та на цьому компанія не зупиняється - наразі тривають проектні роботи по облаштуванню комфортного та сучасного скверу по вул. Симоненка. Загальна вартість проекту складе близько 2 млн. грн.

Побувавши разом з новоселами у їх нових квартирах, можемо впевнено сказати - безкоштовно отримати квартиру саме в такому житловому комплексі — це дійсно радість, яку неможливо переоцінити.

Ольга Підлісна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ