БРОВАРИ -13
НБУ USD 28.19

ПОДАРУНОК ДОЛІ 24 БРОВАРСЬКІ РОДИНИ ОТРИМАЛИ БЕЗКОШТОВНЕ ЖИТЛО

Нарешті дочекалися. Броварчанам, які вже не перший рік стоять у черзі на покращення житлових умов, подарували квартири. Двадцять чотири щасливчика отримали ключі від двокімнатних та трикімнатних помешкань у новому житловому комплексі «Лісовий квартал». Серед них учасники АТО, працівники управління освіти, багатодітні родини, лікарі, спортсменка та інші.

«Ці ключі – це заповітна мрія», – неприховуючи емоцій, розповідає «Громадсько муревізору» Наталія Довгополюк. Жінка радісно демонструє ключі від довгоочікуваної трикімнатної квартири, які їй та її родині уро­чисто презентували 23‑го квітня. Каже, й досі не може повірити в те, що таки отримала квартиру – в черзі на покращення житлових умов родина стоїть з 86‑го року.

Нині вона мешкає в одній кімнаті розміром 15 квадратних метрів разом з мамою, донькою, онукою та сином-інвалідом першої групи. Коли хлопцеві виповнилось 6 років, лікарі поставили йому страшний діагноз – пухлина у спинному мозку. Після операції він залишився інвалідом дитинства та навчався в домашніх умовах. У 18 років пухлина знову нагадала про себе – з’явились кісти вздовж всього спинного мозку. Тепер хлопець прикований до ліжка і потребує постійного нагляду, що робить життя в однокімнатній квартирі просто неможливим.

«Я й досі не можу в це повірити. Ця квартира нам була дуже потрібна. Проживати в таких умовах стільки років дуже складно. Ще й коли син лежачий. Його потрібно переодягати і багато чого іншого, а тут мале­сенька дитина ходить. Уявляєте, як це хлопцеві молодому? Я дуже вдячна за такий подарунок. Пла­нуємо з дітьми туди переїхати, а стара квартира залишиться моїй мамі-пенсіонерці», – каже Наталія Миколаївна.

Ключі від новенької двокім­натної квартири в «Лісовому кварталі» демонструє і 23‑річ­ний Богдан Война. Він не такий щедрий на емоції, каже, війна так навчила. Цілий рік хлопець був снайпером у зоні бойових дій та нагороджений орденом «За мужність» третього ступеня. На покращення житлових умов його родина чекала з 88‑го року. Разом з мамою, татом та братом весь цей час мешкали в однокім­натній квартирі. Завдяки вірній службі своїй країні, хлопець нарешті переїде у власне житло.

«Я звичайний броварський зва­рювальник, не вважаю себе героєм. Проте, якщо треба, піду знову захищати Батьківщину. Мені 23 роки, в мене квартири немає і заробити на неї я не можу. Дуже приємно отримати такий пода­рунок. Вдячний міському голові за підтримку як на передовій, так і вдома», – каже Богдан.

Всі, хто отримав квартири, потребують негайного поліп­шення житлових умов. Бро­варчани-щасливчики роками стояли на квартирному обліку у броварському виконкомі. Серед них учасники бойових дій в Афганістані, багатодітні сім’ї (які виховують до п’яти дітей), медичні та педагогічні праців­ники та переможниця етапів Кубку світу з лижного спорту Валентина Шевченко.

ХТО І ЯКИМ ЧИНОМ ВИЗНАЧАВ ЩАСЛИВЧИКІВ?

Такі приємні і довго­очікувані подарунки дісталися броварчанам від компанії «Альянс Новобуд». Точніше забудовник передав ці квартири місту. Така домовленість між місцевою владою та ТОВ «Альянс Новобуд» – результат інвестицій­ного конкурсу на забудову 5 гектарів землі, на якому компанія перемогла ще у 2012 році. Мер Броварів Ігор Сапожко довірив забудовнику такий соціально важливий та значимий проект. І не дарма. «Альянс Новобуд» довів свою відповідальність. Зобов’язання виконуються вчасно. Нині у розпорядження міста передали 7 двокімнатних та 16 трикімнатних квартир у житловому комплексі «Лісовий квартал». А крім цього ще одну трикімнатну квартиру «Альянс Новобуд» подарував сім’ї учасника АТО, у складі якої дві людини з інвалідністю опорно-рухового апарату першої групи.

Квартири не маленькі – загальна площа двокімнатних – 72 м кв., а трикімнатні двох видів плану­вань – 84 та 95 м кв. Помешкання будуть на різних поверхах. Кому ж саме і яка квартира діс­танеться – вирішувала місцева влада на засіданні виконкому.

«Такий проект – дуже важливий для міста, адже значна кількість броварчан потребує покращення житлових умов. Ми обирали ті сім`ї, які вже дуже багато років чекають та потребують цього найбільше. Наприклад, ми виді­лили одну трикімнатну квар­тиру на першому поверсі людині з інвалідністю. Їй це необхідно за медичними показниками. Також ми не залишили без уваги учас­ників АТО. Ми плануємо і надалі співпрацювати із забудовни­ками, аби й інші черговики мали змогу отримати безкоштовні квартири», – розповідає Ігор Сапожко, броварський міський голова.

БЕЗКОШТОВНІ КВАРТИРИ – ВЖЕ НЕ ПЕРШИЙ ПОДАРУНОК ВІД ЗАБУДОВНИКА

Компанія «Альянс Новобуд» вже не вперше працює на благо міста. Наприклад, в своєму мікрорайоні вони побудували не тільки багатоповерхівки, а й проклали інженерні мережі. Окрім цього, забудовник подарував місту дві вулиці з гарним асфальтним покриттям – Чорновола та Симоненка. А ще компанія взяла на себе реконструкцію стадіону ЗОШ №9.

ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

Компанія «Альянс Новобуд» своїми діями підтверджує, що вона є соціально відповідальним забудовником й на досягнутому зупинятися не збирається. Наступний будинок «Лісового кварталу» здадуть вже у чет­вертому кварталі цього року та у 2016 році відкриють сучасний дитсадочок.

«У наступних чергах будівництва місто отримає ще більше! На черзі здача в експлуатацію другого будинку житлового комплексу «Лісовий квартал», в якому також будуть квартири для черговиків», – розповідає керівник будівництва ЖК «Лісо­вий квартал» Юрій Мавродієв.

Отже, в майбутньому місту дістануться ще квадратні метри, тобто безкоштовні квартири отримає ще більше броварчан.

Компанія виправдовує довіру й держави, й тих, хто обирає для проживання «Лісовий квартал», а відтак і надалі залишатиметься надійним забудовником, який реалізує свої проекти якісно та вчасно.

«ТОВ «Альянс Новобуд» – надій­ний партнер, що ніколи не підведе і вчасно виконує свої зобов’язання. Дякуємо, що обираєте нас», – прокоментував відкриття ново­будови Юрій Мавродієв.

Катерина Ковальська

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ