БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

Віртуальна мандрівка картою фестивалю «СУСІДИ»

Все місто вже з нетерпінням чекає святкування Дня Броварів – масштабного фестивалю «СУСІДИ», яке відбудеться у парку «Перемога» зовсім скоро, в суботу 21-го вересня. В попередньому номері «Громадського ревізору» ми вже трохи розповідали про гостей та деякі локації свята. Але щоб ви не розгубились у різноманітті заходів, хочемо зробити для наших читачів невеличку «віртуальну» подорож по карті майбутнього фестивалю (див.карту фестивалю).

Отже, почнемо нашу мандрівку з центрального входу в парк, від арки. Саме тут, праворуч розташується Резиденція БРО (№5 на карті) - талісмана міста. Він зустрічатиме своїх гостей величезною кількістю подарунків (День народження все ж-таки!). Яскраві торбинки з логотипом, різнобарвні наліпки, брелочки, а ще величезна кількість розваг для дітей та дорослих, що триватимуть у резиденції з 11.00 до 17.00. Поряд з резиденцією, на майданчику перед адмінбудівлею, буде проходити Чемпіонат Європи з командного воркауту SLS CUP 2019 (№3 на карті).

Ліворуч від арки знаходитиметься локація Броварського відділку поліції (№4 на карті). Наші поліціанти хочуть показати, що вони відкриті та дружні до всіх мешканців міста, готові не лише захищати, але й співпрацювати. Про свою роботу правоохоронців вони розповідатимуть  на фестивалі, покажуть як працюють пошукові собаки, також на локації стоятимуть справжні поліцейські автомобілі, в яких зможуть посидіти всі бажаючі.

Прямо за аркою, вздовж алеї до літака, знаходитиметься Арт-алея (№8 на карті). На ній будуть представлені художні та фототвори броварських авторів, серед них: шаржист Генадій Міхеєв, фотографи Волошинович, Максим Дяченко і Катерина Мамайсур. Арт-алея, представлена галереєю з картин та фотографій, простягнеться аж до зони «Made in Brovary» (№10 на карті), яка розташується по колу, навкруги літака. Київгума, Бровафарма, Софія-трикотаж, Інтерметалпласт, Стоунлайт , та ін. - всього 14 кращих броварських підприємств презентуватимуть свою продукцію в нестандартному форматі на цій локації. Також нагадаємо, що в рамках фестивалю, на локації «Made in Brovary» відбудеться презентація нових закладів «ТепЛиця» і «СвітЛиця» - відкритих культурних просторів, підрозділів відділу культури м.Бровари.

Den Mista 2

Ліворуч від  Арт-галереї та праворуч від літнього майданчику «Мушля», на галявині, буде знаходитись локація «Район Масив» (№7 на карті). Тут будуть представлені колективи та заклади мікрорайону, а з 11.00 розпочнеться концерт.

ПРОГРАМА роботи локації Масив 

11:00 Урочисте відкриття

11:05 ДЕНЦ «Камелія»

12:00 Музична школа

12:25 Дитяча школа мистецтв

13:25 Студія танцю «Super Star»

13:30 Дарина Роман

13:35 Таїсія Старостюк

13:40 Студія сучасного вокального мистецтва А.Мельник

13:50 Студія сайкла О.Комаровської

14:00 Спортивно-хореографічний колектив «Каскад»

14:10 Vegas pole dance studio

14:30 Танцювальні батли «Dance like BRO 2019»

16:00 Майстер-клас «Sing and speak English!»

16:45 Хода до головної сцени

Поряд, на літньому майданчику «Мушля» пройде фестиваль для людей похилого віку «Долі надвечір’я» (№6 на карті), а безпосередньо за ним, по лівий бік від «Масиву», на галявині розташуються представники «Району Торгмаш» (№9 на карті)

Den Mista 3

ПРОГРАМА роботи локації Торгмаш 

11:00 Урочисте відкриття

11:05 Студія танцю «Лайт»

11:30 Дитячі колективи БНВО

12:00 Повзункові перегони «GOOGOO СТАРТИ»

13:00 Шоу «Хто зверху?»

14:30 Шоу «Хвилина на перемогу»

16:00 Танцювальний флешмоб «Запальний квартирник»

16:40 Хода до головної сцени

Зліва від локації «Made in Brovary» проходитиме Відкритий чемпіонат м.Бровари з кікбоксингу і тайського боксу федерації ISKA (№16 на карті), по сусідству з нею розташується «Район Нове місто» (№14 на карті). Ця локація представляє мешканців нового житлового мікрорайону Броварів, що охоплює зону від басейну Купава та вул.Київської до узлісся та торгівельного центру «Термінал».

ПРОГРАМА роботи локації Нове місто

11:00 Урочисте відкриття

11:05 Танцювальна команда «WakeUp»

12:05 Танцювальна студія «Dance Mafia Family»

12:15 Яскраві номери дитячого Шоу «Харизма»

12:50 Вікторина

13:30 Дитяче «Літо шоу»

14:00 Розважальне «Треш шоу» для підлітків

14:30 «Кріо шоу»

15:00 «Силачі циркачі»

15:30 «Він-баг Шоу»

16:00 Шоу мильних бульбашок

16:35 Хода до головної сцени

Далі, за «Новим містом» та ліворуч від фонтану на, так званому «Співочому полі», розташується «Старе місто» (№15 на карті). Локація охоплює представників Старого Центру, району Пекарні, Автошколи і т.д.

ПРОГРАМА роботи локації Старе місто 

11:00 Урочисте відкриття

11:05 Дитячі колективи ПТДЮ

12:05 Танцювальний колектив «Смайлик»

12:10 Школа східного танцю О.Маліновської

13:00 Саундчек «Наоні»

14:00 Концерт Національного академічного оркестру народних інструментів України (НАОНІ)

16:00 Хода до головної сцени

Den Mista 1

Під час святкового фестивалю на «Шайбі» буде проходити видовищний Чемпіонат України з велотріалу (№12 на карті), а далі за ним розташується Олімпійське містечко (№11 на карті), де весь день ітимуть спортивні змагання та турніри.

Для дитячої аудиторії свята, крім концертної програми і конкурсів, будуть працювати окремі зони: між локацією «Нове місто» та «Шайбою» працюватиме дитяче містечко KIDSWILL (№13 на карті), а справа від фонтану, на галявині перед «Чупа-чупс»-ом, стоятимуть 12 ударних установок на яких можна буде від душі побарабанити і дітям, і дорослим – локація «Музикашки-барабашки» (№18 на карті).

За районом «Старе Місто» розташується благодійний святковий Ярмарок (№17 на карті), неподалік від нього працюватиме парк атракціонів. А нагодувати всіх гостей свята беруться облаштовані фудкорти, яких буде три: 1 - біля головного входу, за резиденцією БРО; 2 - на алеї, справа від фонтану; 3 – за кафе «Оазис», між атракціонами та локацією «Старе місто».

Susidy
Головна сцена (№1 на карті) фестивалю розташується на площі, на перехресті бульв. Незалежності й вул. Гагаріна. Там рівно о 17.00 розпочнеться концерт зірок Української естради.

«День міста ми готуємо цілий рік. Лишень закінчується одне, як ми вже плануємо наступне. Крім нашої команди над реалізацією свята працюють різні служби міста, без роботи яких неможливо було б втілити всі ідеї.  Тому, користуючись нагодою, хочу подякувати управлінню освіти, відділу фізичної культури і спорту та відділу культури, відділу сім’ї та молоді, всім соціальним службам міста за допомогу в організації. Особлива подяка і левова частка роботи виконується нашим КП «Бровари-Благоустрій». Постійне чергування на заходах від міської поліції, пожежної та медичних служб міста, яким ми теж дуже вдячні за участь у підготовці й проведенні фестивалю. Їхня робота, можливо непомітна, але для нас вона – безцінна!» - говорить керівник проекту «Фестиваль «Сусіди» Ольга Кунцевська.

Наразі, зараз все місто в очікування цього грандіозного фестивалю «Сусіди», тож побажаємо нам гарної погоди на День народження Броварів, щоб ніщо не зіпсувало настрою, і наше з вами свято пройшло на найвищому рівні!

karta

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ