БРОВАРИ +4
НБУ USD 27.93

Дорогі, шановні, прекрасні наші жінки!

Дозвольте щиро та сердечно привітати вас з прекрасним святом весни, любові та краси – 8 Березня!
Все найдорожче, що є у житті – щастя, радість, надія, кохання, діти, сім’я – пов’язане з жінкою. Ви підтримуєте та надихаєте, оберігаєте та виховуєте, лікуєте та заспокоюєте. Кожна з вас несе на тендітних плечах безліч обов’язків та турбот, ви створюєте та плекаєте добробут не тільки власного дому, своєї сімї, але й рідного міста та цілої держави. Теп­лом, добром і ніжністю ви прикрашаєте наші будні, утверджуєте наші успіхи і підтримуєте у важкі хвилини.
Переконаний, що труднощі та негаразди минуться і ніщо не буде затьмарювати вашої доброї посмішки. Лише ваша підтримка допоможе нам перебороти всі перепони та негаразди сьогодення.
Виконуючи безліч професійних обов’язків, невимушено долаючи кар’єрні сходинки, жінки в той же час встигають мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, справжніми хранительками домашнього вогнища.
У цей весняний день бажаю кожній з вас, дорогі броварчанки, щед­рої долі, життєвих успіхів та благо­получчя, родинного добробуту, уваги та піклування від близьких людей не тільки у свята, але й щоденно.

З глибокою повагою,
Міський голова Ігор Сапожко

Mer

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ