БРОВАРИ +2
НБУ USD 28.17

Новосілля «Камелії»: новий формат броварських натуралістів

У четвер 8 червня видався чудовий день. Окрім того, що не було обіцяної грози, у нашому місті офіційно відкрили нове приміщення Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» по вул. Симона Петлюри, 21-В.

Репортаж з місця події

Відкриття центру пройшло у справжньому святковому настрої. Вхід до закладу прикрасили гірляндою з повітряних кульок, що імітували веселку. Перед урочистою частиною педагоги закладу прямо на подвір’ї проводили майстер-класи з пластилінового живопису, фітодизайну та флористики, а також для усіх бажаючих з числа дітвори – улюбленого малюками аквагриму. Харизматична ведуча, багатолюдні та енергійні номери різноманітних дитячих гуртків, приємні слова та побажання від гостей свята — атмосфера, що треба. Не забули і про коровай, як невід’ємний атрибут українського новосілля.
Серед почесних гостей, які прийшли привітати мешканців міста з цією знаменною подією, директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Володимир Вербицький, директор департаменту освіти і науки Київської ОДА Жанна Осипенко, представники місцевої влади, а також генеральний директор компанії – забудовника «Укрбудінвест-2000» Сергій Гармишев разом з представниками різноманітних підрядних організацій.
«Це величезне свято, адже позашкільна освіта — це легені. Це й величезна слава місту, у якому наші юні натуралісти виховуватимуться, тому що в подальшому вони його представлятимуть вже як професіонали у певній галузі», — зазначив у своїй промові пан Вербицький.
Діти повинні навчатись в сучасних, комфортних умовах, і, як зауважила директор закладу Наталя Хаврюта, такі умови наразі дійсно створені. Вона відзначила, що відтепер заклад має світлу, простору, сучасну і неймовірно красиву будівлю, в якій хочеться ще більш натхненно та плідно працювати.
«Ми будували з натхненням, не шкодуючи ні сил, ні ресурсів, адже знали, для кого це робимо. Діти – наше багатство», — відзначив Сергій Гармишев.
Під час концерту гостям та представникам самого закладу були вручені різного роду подарунки, подяки та сертифікати. Представники «Укрбудінвест-2000» не забули про те, що малеча любить чи не найбільше і приготували солодкий подарунок.
Після урочистого відкриття усіх гостей запросили на екскурсію. Нове приміщення для позашкільного закладу сягає європейського рівня. Це 14 неймовірно світлих та затишних класів для занять з природничих наук, циркового мистецтва, хореографії, журналістики, вокалу, образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.
Батьки просто в захваті: чудовий інтер’єр, сучасний дизайн, умови, гідні найвищої позитивної оцінки. Що вже говорити про той дивосвіт, котрий живе на «нульовому» поверсі закладу: ціла стіна облаштована акваріумами з мовчазними, але надзвичайно гарними рибками, кольоровий папуга скоса поглядає на відвідувачів, ціле сімейство кумедних м’якеньких шиншил – хіба ж не супер? Що можна кращого бажати дітям та їх наставникам? Тільки творчих злетів і натхнення в роботі.
Хочеться вірити, що цей заклад дійсно принесе вихованцям «Камелії» неабиякі успіхи і досягнення, а чудові умови для занять творчістю даватимуть юним «натуралістам» ще більше сил і натхнення на плідну працю.

Антон Романов

denckamelii2

denckamelii1

denckameli3i

denckamelii

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ