БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

Щоб дитинство було «Казкою».Компанія «Альянс Новобуд» передала місту дитячий садок у «Лісовому кварталі»

Просторі та світлі коридори, ігрові кімнати та спальні. Виблискуючі чистотою приміщення харчоблоку та медпункту. Затишна актова зала та комфортні кабінети для адміністрації. Багато яскравих кольорів та зворушливих дрібничок – іграшки, маленькі ліжечка, спортивне знаряддя. Все це ніби в казці про Білосніжку. І це дійс­но «Казка» – новий дитячий садочок на вул.Чорновола в «Лісовому кварталі». В останній день жовтня тут було людно та гамірно. Численні гості та всюдисущі журналісти прискіпливо оглядали новобудову, ведучий готувався до церемонії, мер та забудовники спілкувалися з пресою. Саме так розпочалася передача місту садочка «Казка»

Соціальна відповідальність та партнерство

Компанія «Альянс Новобуд» – один з найбільших забудовників столичного регіону, завершив проект, який був реалізований в рамках стратегії соціальної відповідальності перед громадою міста Бровари. 31 жовтня дитячий садок «Казка», повністю спроектований, зведений і обладнаний всім необхідним за рахунок забудовника було передано у власність міста і володіння дітям.

dnzkazka2


«Об’єкт розрахований на шість груп по 20 дітей у кожній. У розпоряд­женні кожної з майбутніх 6 груп дитячого садка будуть просторі і доб­ре освіт­лені ігрові та спальні кімнати. Загальна площа «Казки» становить близько 2 тис. кв. м. У ході будівницт­ва дошкільного навчального закладу ми використовували матеріали та інженерне обладнання, що мають пози­тивний висновок державної са­ні­тарно-епідеміологічної експертизи. При створенні об’єкта застосовувалися кращі технології і передові рішення», – каже Юрій Мавродієв, директор компанії «Алекса Груп», яка є генпід­рядником будівництва.
«Альянс Новобуд» виконав самостійно взяті на себе зобов’язання не тільки побудувати (від проектування до введення в експлуатацію), але і обладнати дошкільний навчальний заклад відповідно до сучасних вимог і умов. В тому числі за рахунок забудовника дитячий садок було повністю укомплектовано всім необхідним, аж до меблів, посуду і постільної білизни.

dnzkazka1


«Ми постаралися створити сучасний і безпечний дитячий садок, який би став гідним самих маленьких броварчан. Наша компанія також подбала і про території навколо «Казки»: розроблений ландшафтний дизайн з дотриманням всіх норм і вимог, встановлені сучасні ігрові та спортивні майданчики.
Впевнені, що дітям сподобається «Казка», що їм тут буде затишно і комфортно», – зазначає Сергій Караванський, директор компанії «Альянс Новобуд».
Влітку поточного року даний об’єкт вже отримав високу експертну оцінку в особі голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексія Кудрявцева, який відвідав будівельний майданчик дитячого садка.

dnzkazka4

А далі – справа за керівником

Власне урочистості було проведено без напускної помпезності. Коротко, однак щиро привітали усіх присутніх з подією керівники компаній забудовника «Альянс Новобуд» Сергій Каравансь­кий та генпідрядника «Алекса Груп» Юрій Мавродієв.

dnzkazka


«Я хотів би подякувати кожному, хто вклав частину своєї душі в цей заклад і сподіваюсь, що броварська «Казка» стане взірцевим закладом дошкільної освіти не тільки у нашому місті, але й далеко за його межами», – сказав у вітальному слові мер Броварів Ігор Сапожко.

dnzkazka3


Урочистий момент розрізання традиційної символічної стрічки позаду, в небо злетіли десятки білосніжних повітряних кульок. Як зазначив при подальшому спілкуванні Сергій Караванський, натхненна успіхом свого проекту компанія «Альянс Новобуд» вже приступила до проектування нового соціального об’єкта в Броварах – скверу імені Героїв Небесної Сотні.
Що ж стосується подальшої роботи садочка, то тепер все залежить від новопризначеного за результатом конкурсу директора «Казки». Зараз активно формується штат і за поперед­ньою інформацією, дитячий садочок у середині листопада вже прийме перших маленьких вихованців.

Ярина Вишневецька

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ