БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

У Броварах облаштовують квітники

Сьогодні з самого ранку співробітники ЖЕКів та КП «Бровари-Благоустрій» прибирають підпорядковані їм території, зокрема косять траву та висаджують квіти.

«За один сезон ми висаджуємо розсади у кількості близько 150 тисяч і десь 100 тисяч декоративних кущів. У нашому відомстві близько 100 клумб і всі вони потребують постійної уваги», - розповідає Тетяна Кохтенко, головний агроном дільниці «Зеленого господарства».

На клумбах комунальники висаджують ті квіти, що попередньо були вирощені у власних теплицях КП «Бровари-Благоустрій». В цьому році в місті зацвітуть іриси, чорнобривці, бегонії, петунії, хризантеми та інші декоративні рослини.

Співробітники «Благоустрою» зізнаються, що більшість клумб страждає від рук вандалів. Квіти викопують із корінням чи виривають на букети, тож комунальникам доводиться постійно «реанімувати» знівечені квітники.

Окрім догляду за насадженнями комунальні служби ще регулярно здійснюють покоси трави. «Косимо раз на 15 днів, але із такими дощами, як зараз, все так швидко росте, що мабуть і раз на десять доведеться», - додає Тетяна Василівна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ