БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Мешканці вулиці Москаленка просять допомогти

В редакцію газети зателефонували мешканці будинку №4, що по вулиці Сергія Москаленка (Красовського) та попросили допомоги у вирішенні питання ремонту каналізаційної системи.

«Декілька років тому, коли було «модно» запускати в системи якісь м’ячики, щоб перекрити воду чи каналізацію, у нас було проведено таку «профілактику» впливу на боржників. Після цього комунальники довго цього м’ячика видобували з системи, наледве справилися, але під час виконання цих робіт, було пошкоджено систему каналізації і вже декілька років у нас ніяк не вирішуються проблеми з відводом стоків», - озвучила версію мешканців броварчанка Наталія.

На виклики комунальники реагують, періодично проводять прочистку системи, але глобально питання не вирішується.

«Вистачає прочистки максимум на тиждень, а то й менше, у підвалі постійно стоїть вода, мешканці страждають. Це при тому, що розраховуємося ми вчасно, боргів немає. Допоможіть хоч якось зрушити це питання», - просить Наталія.

Наші журналісти передали скаргу мешканців до КП «Броваритепловодоенергія», сподіваємося в найближчий час проінформувати читачів про результати нашого спільного з мешканцями звернення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ