БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Останнє попередження для керівників ринків

Традиційно навесні перед початком літнього сезону проводиться перевірка готовності ринків міста до роботи у весняно-літній період.

За інформацією начальника управління економіки Миколи Загуменного, у Броварах на сьогодні функціонує три ринки та один торгівельний майданчик: ТОВ «Вектор-2002» ДП «Самшит» по вул. Ярмарковій, ТОВ СБС по вул. Короленка, ТОВ «Нива» по вул. Небесної Сотні та торгівельний майданчик на Розвилці

«За результатами перевірки на кожному ринку було виявлено певні порушення, зокрема, порушення правил користування вагами, недотримання «Товарного сусідства», порушення температурних режимів зберігання продуктів та багато інших правопорушень. Все це задокументовано та складено 11 протоколів про адміністративні правопорушення», - інформує Микола Загуменний.

Розгляд даного питання було винесено на чергове засідання виконавчого комітету, куди було запрошено і керівників ринків. Під час обговорення доповіді кожен з директорів отримав ряд доручень для усунення негараздів на своїх торгівельних об’єктах.

До 15 червня недоліки мають бути усунені, в іншому випадку міський голова наголосив на тому, що будуть зроблені певні висновки та на розгляд депутатів винесено пропозицію щодо розірвання договорів з власниками ринків.

«З року в рік ситуація повторюється, проводяться перевірки, але реакції з боку керівництва ринків фактично ніякої немає. Тому я попереджаю – якщо у встановлений термін не наведеться лад на ваших об’єктах, ми будемо звертатися до депутатів з пропозицією про розірвання договорів з вами та навіть повернення території ринку до власності територіальної громади. Не можете навести порядок – це зробить влада», - зазначив міський голова Ігор Сапожко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ