БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

«Каштани Київщини - 2016» у Броварах

Вже втретє Бровари приймали міжнародні змагання «Каштани Київщини». Це авторалі серед інвалідів на автомобілях із ручним керуванням і подібний захід в Україні відбувається вже всьоме. На цей раз, окрім українських спортсменів до Броварів також завітали делегації із Молдови, Білорусі та Німеччини.

Слалому у Броварах передували перегони у Боярці, а на завершення турніру  всі учасники попрямували до Боярки на рибалку. Захід встановив рекорд України у категорії змагання серед людей із обмеженими можливостями. На змаганнях було зафіксовано рекордну кількість екіпажів на автомобілях із ручним керуванням – 32.

Для виступів учасників було перекрито одну із центральних вулиць міста – Гагаріна, біля будівлі виконкому. Конкурсанти на автомобілях із ручним керуванням влаштували справжні показові виступи із віртуозного маневрування. На заході були присутні і представники міської влади.

«Для нас велика честь вже втретє приймати в своєму місті такі змагання. Дуже приємно, що в цей раз до нас завітала така кількість спортсменів, зокрема і з інших країн. Подібні змагання треба популяризувати і зробити чудовою щорічною традицією для нашого міста», - зазначив мер Броварів, Ігор Сапожко.

«Найголовніша мета цього заходу – показати, що люди з обмеженими можливостями існують. І їх дуже багато, і вони дійсно потребують допомоги і підтримки від держави. Ми сильні і незалежні, але не треба про нас забувати», - додав Олег Іваненко, депутат Київської обласної ради, організатор змагань.

ralli1ralli2ralli3ralli4ralli5ralli6ralli7ralli8ralli9ralli10ralli11ralli12ralli13

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ