БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Знай наших! Броварські депутати вибороли призи на обласній спартакіаді

У неділю, 22 травня, Бровари приймали в себе почесні делегації депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад Київщини. V обласну спартакіаду серед депутатів було вирішено провести саме в Броварах. Учасники з 14 команд змагалися у перетягуванні канату, настільному тенісі, шашках та шахах.

За результатами змагань броварські депутати також посіли призові місця. Вікторія Коваленко виборола срібну медаль у змаганнях з настільного тенісу, а Людмила Темченко – бронзу у шашках.

«П’ятнадцять років не тримала в руках ракетку, але це як на велосипеді кататись. Після перших хвилин одразу все згадала. Мені дістались дуже достойні суперники. Сама не очікувала, що займу таке високе місце», - зізнається Вікторія Коваленко, депутат Броварської міської ради.

Обласна Спартакіада – це проміжний етап перед Всеукраїнською спартакіадою, яка в цьому році буде проходити в Чорноморську Одеської області на початку червня. Там депутатам доведеться проявляти свою майстерність у шашках, шахах, футболі, волейболі та настільному тенісі. Вже зараз формується команда із 23 чоловік, переможців обласної спартакіади. Саме вони будуть відстоювати честь Київщини на рівні країни.

«В минулому році ми зайняли 5-те місце з волейболу серед 20-ти команд. На цей рік збираємо команду найсильніших і будемо боротися за перші місця. Потенціал в нас великий, всі депутати показують дуже високий рівень підготовки, тож сподіваємось на перемогу», - каже Микола Жирний, голова Київської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

spartakiada1spartakiada2spartakiada3spartakiada4spartakiada5spartakiada6spartakiada7spartakiada8spartakiada9

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ