БРОВАРИ +2
НБУ USD 28.17

Влучити в ціль – не так вже й просто

Вже в шосте Академія динамічної стрільби проводить змагання «GunDynamic. F&S» за правилами Fit&Shooting - стрільби, яка здійснюється одразу після фізичного навантаження.

Цього разу матч відбулися 21 травня, у смт Димитровена території учбового центру Center-A. Цілий день на «смугу витривалості» виходили все нові й нові учасники, щоб випробувати свої силита позмагатись за перемогу.

Новаторство даного напряму в тому, що він максимально наближений до умов у ході воєнних дій. Це не просто влучання в мішень у спокійному, зосередженому стані. Коли організм виснажений та знаходиться у стресовій ситуації, зробити максимальну кількість влучних пострілів нелегко.

«Я вже 15 років займаюсь стрільбою, я просто приходжу і отримую задоволення. У зв’язку із початком бойових дій в Україні, ми вирішили посилити підготовку. Також посилити фізичні навантаження, створити організму стресові умови у процесі тренування та стрільби» - розповідає Денис Безвершенко, керівник напряму Fit&Shooting.

Організатори та учасники запевняють, що змагання подібного плану є надзвичайно результативними та актуальними, тож планують проводити стрільби і надалі.

zbroya1zbroya2zbroya3zbroya4zbroya5zbroya6zbroya7

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ