БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Депутати проти скорочення кількості ліжок в ЦРЛ

Під час засідання депутатської комісії з гуманітарних питань, розглядалося питання про недоцільність скорочення існуючого ліжкового фонду Броварської центральної районної лікарні. Дане питання виникло у зв’язку з вимогою Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації вимагає скоротити ліжковий фонд БЦРЛ до показника 38 ліжок на 10 тисяч населення.

«У нас сьогодні на 209 тисяч населення міста та району є 900 ліжок. Відсоток використання даного ліжкового фонду 139,8%, лікарня переповнена увесь час. Як можна взагалі говорити про скорочення  з таким навантаженням? Нам потрібно думати про те, як розширяти мережу закладів охорони здоров’я, а не скорочувати те, що маємо», - каже головний лікар центральної районної лікарні Валентин Багнюк.

Окрім того, дане скорочення призведе до погіршення надання медичних послуг та фінансування Броварської медицини на 1 мешканця, скорочення медперсоналу, відобразиться на впровадженні нових вузькоспеціалізованих методик лікування та потягне за собою ще ряд негативних наслідків.

Присутні на комісії депутати повністю підтримали головного лікаря в тому, що скорочення кількості ліжок є абсолютно недоцільним  та одноголосно вирішили рекомендувати сесії Броварської міської ради затвердити дане рішення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ