БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

Підсумки першого весняного антиалкогольного рейду

13 травня комісія у складі представників виконкому (спецвідділ контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста, торговий відділ управління економіки), громадської ради, податкової інспекції та депутатського корпусу провели рейд цілодобовими магазинами міста. Метою заходу було виявити суб’єктів підприємницької діяльності, які не виконують рішення про заборону торгівлі алкогольними напоями в нічний час.

Для перевірки обрали п’ять цілодобових магазинів: «Фора» на Незалежності і Київській, «Варус», ФОП Орел та «Альянс». Придбати алкоголь видалось можливим лише у «Форі» на Незалежності, до якої комісія завітала найпершою. По цьому факту буде складений протокол та проведено адміністративну комісію.

Інші ж магазини «неочікувано» вирішили провести переоблік чи завчасно вивісили об’яви про заборону продажу алкоголю. Із ситуації, що склалась, комісія зробила висновок, що власники закладів були попереджені завчасно і підготовлені до перевірки. Так, наприклад, власниця магазину «Альянс», що на Грушевського 17/1 особисто зустрічала членів комісії о 12 годині ночі, що наштовхує на неоднозначні висновки.

Подібні рейди проводитимуть і надалі, а винних буде притягнено до відповідальності. Такі заходи потрібні, аби викоренити незаконний продаж алкоголю з міста. Про результати наступних перевірок читайте в нашому виданні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ