БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Чи можна отримати лікарняний в Броварах

Більше місяця в медичних закладах по всій країні відсутні бланки листів тимчасової непрацездатності. Причиною такого «колапсу» стало не проведення Міністерством охорони здоров’я тендеру на виготовлення лікарняних. Доки державні чиновники думають, як налагодити друк, медики на місцях приймають на себе величезну хвилю невдоволення.

«Нам щодня доводиться вислуховувати претензії, до речі, абсолютно обґрунтовані, від пацієнтів щодо лікарняних листів. Ми намагаємося пояснити та вийти з ситуації, виписуючи довідки з печатками, які потім потрібно буде поміняти на повноцінний лікарняний, коли ми отримаємо бланки», - каже головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов.

Станом на 16 травня, до Броварів надійшло лише 300 бланків листів тимчасової непрацездатності. Це не нові бланки, а перерозподілені з інших регіонів України.

«З урахуванням того, що нами вже виписано понад 800 довідок, які потрібно терміново поміняти людям на лікарняні, і кожного дня кількість хворих, які потребують даних документів, збільшується, можу сказати, що цих 300 бланків нам вистачить на день. Поміняємо тим, хто прийде, а іншим знову будемо виписувати довідки. Іншого виходу у нас немає», - каже Ігор Кравцов.

Коли Міністерство вирішить питання з друком листів непрацездатності, наразі невідомо.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ