БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Бровари отримали вакцину

За інформацією головного лікаря Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігоря Кравцова до Броварів надійшла чергова партія вакцин.

«На сьогодні ми маємо 600 доз вакцини КПК (кір, паротит, краснуха). Дана прививка  згідно календаря щеплень робиться дітям у один та шість років. На жаль, та кількість вакцини, яку ми маємо, становить тільки 12 % від потреби. Але, виходячи з реалій, працюємо з тією кількістю прививочного матеріалу, який маємо. Запрошуємо усіх батьків, дітям яких необхідно зробити вакцинацію, у кабінети щеплень», - каже заступник головного лікаря БМЦПМСД Віра Гребенець.

Також лікарі повідомляють про наявність вакцини АДП-м від дифтерії та правцю. Дане щеплення робиться дітям, що досягли 7-річного віку, а потім роблять ревакцинацію. Також можлива вакцинація дорослих.

«Згідно календаря щеплень АДПМ робиться у 7, 16,26 та 36 років. Якщо ви доросла людина і після останнього щеплення даною вакциною у вас пройшло вже більше 10 років, вам необхідно зробити не одну, а три прививки – другу через місяць після першої, третю – через 9 місяців після другої. Тоді імунітет буде повністю стабілізований», - пояснює Віра Гребенець.

Тож запрошуємо усіх броварчан, кому необхідно провести профілактичні щеплення собі чи дітям до кабінетів щеплення міського центру первинної медико-санітарної допомоги.  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ