БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.72

«Розливайку» біля «Олівера Твіста» обіцяють прибрати

Парк «Перемоги», безперечно, одне з найулюбленіших місць відпочинку броварчан. Протягом дня, а надто увечері, до парку приходить надзвичайно багато людей. Відпочивають по-різному. Діти катаються на роликах, велосипедах, самокатах під наглядом батьків. Люди поважного віку прогулюються тінистими алеями або просто дихають свіжим повітрям біля озера. Але є й інша категорія відпочивальників – на лавці, з пивом та цигарками.

«Дуже неприємно бачити таких людей, які на очах дітей випивають, потім в стані сп’яніння починаються голосні розмови з нецензурщиною. А тут ще й пиво почали продавати на розлив прямо на вході до парку. Ми дуже незадоволені відкриттям такої «точки». До кого звернутися, щоб прибрали це неподобство?», - скаржиться молода мама Ірина.

Ми звернулися за роз’ясненням до спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста.

«Дійсно, останнім часом до нашого відділу почали надходити скарги від броварчан, які незадоволені  фактом продажу алкогольних напоїв у парку «Перемоги». Власники закладу попереджені про неприпустимість даних дій, до кінця наступного тижня вони мають  повністю припинити торгівлю спиртними напоями. У протилежному випадку будуть застосовані міри примусової ліквідації даної точки», - проінформував в.о. начальника спецвідділу Олег Єжаков.

oliveroliver1oliver2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ