БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

«Американський» майданчик відновлять

Встановлений ще в 1994 році дитячий ігровий майданчик в парку «Перемоги» викликав неабиякий суспільний резонанс. Броварські матусі схвильовані долею ще придатних для експлуатації атракціонів, які комунальники почали демонтувати на початку тижня. «Громадський Ревізор» поспілкувався з директором КП «Бровари-Благоустрій» Андрієм Василенком, аби розставити усі крапки над «і».

Одразу хочемо заспокоїти – майданчик залишиться на звичному для броварчан місті. Більше того він зазнає суттєвих змін. Як запевнив нас керівник «Благоустрою» все що можна відновити – відновлять. Те що ремонту не підлягає – замінять. Родзинкою ігрового комплексу стане корабель у центрі.

«Ми демонтували елементи, які неможливо відремонтувати на місці та будемо приводити їх в порядок на базі «Бровари-Благоустрою». Після ремонту всі конструкції будуть встановлені на цьому ж майданчику. Ті атракціони, які залишились, будуть реставровані прямо на майданчику. Тобто ці конструкції залишаються в складі ігрового комплексу, центром якого стане великий атракціон у формі корабля. Ще раз повторюся – зносити повністю «американські» конструкції ми не плануємо, все буде ремонтуватися», - запевняє Андрій Василенко.

Окрім того, ми дізналися, що повністю відремонтувати планують і лавки зі столиками, що встановлені на території майданчика. Металеві каркаси будуть пофарбовані, дерев’яні деталі повністю замінять. Також планують зробити підсипку ґрунту.

Монтаж основного атракціону «Корабель» розпочнуть вже наступного тижня, а відкрити оновлений майданчик планують до 1 червня.

maidancik1maidancik2maidancik3maidancik4maidancik5maidancik6maidancik7maidancik8maidancik9

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ