БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Різдвяні клопоти комунальників

Чотири різдвяні святкові дні були вихідними не для всіх. Як і на новорічні свята, міські служби працювали у черговому режимі.

«Найбільше заявок було по РЕМу. Відключення та аварії на електромережах, невчасна ліквідація аварійних ситуацій, а також хамське ставлення до заявників з боку чергових на телефоні аварійної служби РЕМу – з такими скаргами найчастіше зверталися люди.», - кажуть чергові довідкової служби виконкому.

За інформацією директора КП «Бровари-Благоустрій» Андрія Василенка, підприємство спрацювало непогано, значних нарікань на роботу по розчистці вулиць від значної кількості снігу, від мешканців міста не поступало.

«Ми працювали у черговому режимі всі ці святкові дні. Коли розпочався сильний снігопад, вночі 8 січня на територію міста було виведено 19 одиниць техніки, вдень працювало 5 спеціалізованих машин. Розчистку проводили декількома колонами і таким чином охоплювали значну площу дорожнього полотна. Звичайно, найбільше уваги було приділено центральним вулицям, потім приступили до розчистки зупинок автотранспорту, після цього вже зайнялися прилеглими вулицями.», - розповідає керівник комунального підприємства.

За цей час було використано 47 тон солі та 146 тон піско-соляної суміші, розхід палива – 1230 л ДП та 625 л бензину.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ