БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

У Броварах відкриють ялинкові базари

Щорічно в Броварах так само, як і в інших містах України проводять ялинкові базари.

Аби кожен з мешканців міста мав змогу придбати ялинку поруч з будинком під базари планується відвести території по усьому місту. Аби уникнути стихійної торгівлі спецвідділ по контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста буде проводити регулярні рейди вулицями міста. А для самих базарів будуть облаштовані спеціальні площадки із яскравими загорожами. Аби додати духу Різдва навіть планують облаштувати територію кожного міні-ярмарку святковими вогниками. 

Наразі до КП «Бровари-Благоустрій» вже подано 34 заявки на оренду територій. Орендна плата одного майданчику під базар з прибиранням складає 1900 гривень 95 копійок. На базарах дозволяють виставляти лише сертифіковані ялинки, аби уникнути фактів браконьєрства.

«Ми надаємо майданчики в оренду лише власникам ялинкових розплідників, де вирощують ялинки на продаж. І ми будемо дуже пильно слідкувати за дотриманням правил і ліквідувати стихійну торгівлю з залученням поліції та конфіскацією продукції», - запевняє Олег Єжаков.

Сьогодні вже було встановлено огорожі для майданчиків по вулицям Воз’єднання та Короленка. І вже завтра перші ялинкові базари розпочнуть свою роботу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ