БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

У Броварах з’явилася перша «Vільна бібліотека»

Проект «Vільна бібліотека» останнім часом набирає значних обертів в Україні.

Суть проекту полягає в тому, що в людному місці – на центральній вулиці, площі чи у сквері встановлюється спеціальний книжковий бокс, в якому зберігаються книги. Ви підходите, берете книгу, яку хочете прочитати, а на її місце ставите свою – улюблену чи просто ту, якою хочете поділитися з іншими людьми. Якщо зараз ви книги з собою не маєте, принесете прочитану та захопіть з дому свою. Таким чином наповнення вуличної бібліотеки постійно змінюється, вона поповнюється та розширюється.

«Ми багато подорожуємо і бачили, як працюють такі бібліотеки у різних країнах світу. А після знайомства з організаторами проекту «Vільна бібліотека» та «KyivFashionPark» виникла думка реалізувати подібний проект у Броварах.», - каже організатор першої броварської вуличної бібліотеки Максим Музика.

10 грудня на Майдані Свободи було встановлено яскравий жовтий бокс з книгами та написом «Vільна бібліотека». «Візьми собі – залиш для друзів» - символічна інструкція для тих, хто зацікавиться новинкою.

«Ми сподіваємося, що бровар чанам сподобається така форма сучасного відпочинку та будемо раді, якщо цей проект знайде послідовників і скоро в Броварах з’являться нові вуличні книжкові пункти.», - зазначає Олена Зубкова – організатор «KyivFashionPark»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ