БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

Броварчани скидають нечистоти в озера

Майже місяць тривають роботи по розчистці водовідвідних каналів у районі Оболонь. Зокрема, було розчищено природні озера, в яких збираються дощові та ґрунтові води, та спеціальні лотки, по яких ця вода поступає до озер-відстійників.

«Результат нашої діяльності побачили практично відразу. Розпочався природній рух води, під час дощів озера практично були заповнені, але це нормальний процес, саме так і повинно бути», - коментує Григорій Голубовський заступник міського голови з комунальних питань.

Роботи по розчистці проводили спеціалісти КП «Бровари-Благоустрій». Минулого тижня все фактично завершили і лотки вже мали закривати. Однак, у понеділок до мера звернулися громадські активісти з вулиці Вербної та Радгоспної і повідомили, що вихідними мешканці цих вулиць масово скидали каналізаційні стоки в озеро.

«Наші сусіди просто викачують свої вигрібні ями у лотки, а все це потрапляє прямісінько у озеро! Треба негайно приймати міри!», - заявляє Марія Юріївна.

За результатами звернення Ігор Сапожко спільно з комунальниками та громадськістю провід виїзну нараду біля озера. За результатами прийняли рішення тимчасово припинити функціонування лотків для повного вирішення питання скиду нечистот до природних озер.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ