БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.37

По вулиці Черняховського демонтовано кіоск

Як вже повідомляв «Ревізор» під час рейдів спецвідділу по контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста було виявлено чотири точки нелегального продажу алкогольних напоїв, що в народі називають «наливайками».

Підприємці, чия точка знаходиться по вулиці Черняховського, проігнорували приписи виконкому та не припинили несанкціоновану торгівлю алкоголем. Тому сьогодні, 7 грудня, даний кіоск було демонтовано.

«Ми попереджали підприємця та давали час аби припинити протизаконну торгівлю та самостійно прибрати кіоск. Та він не приділив нашим попередженням належної уваги, тож ми демонтуємо кіоск за допомогою спеціальної техніки та відвеземо на штрафну площадку», - повідомляє Олег Єжаков, в.о. начальника спецвідділу.

До речі, суттєвого опору з боку підприємців співробітники спецвідділу не побачили. Працівники вивезли товар та інвентар з кіоску, а власник точки навіть не з’явився під час демонтажу. Більше обурення отримали співробітники спецвідділу з боку перехожих: «Отак буває біжиш ввечері після зміни, заскочив випив 50 грамів та й пішов додому спати. Навіщо демонтувати це місце? Тихо все було, спокійно, ніяких скарг», - каже Володимир, місцевий мешканець.

Самі ж працівники усі звинувачення у продажі алкоголю спростовують, а стійкий запах перегару та сигарет всередині називають «звичайнісіньким запахом деревини», якою всередині облаштовані стіни закладу.

Коментарі   

0 # Денис 08.12.2015, 17:59
Браво! Наконец то убрали эту алко-гадюшню!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ