БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Виявлено незаконні врізки в канали

Під час проведення розчистки зливо приймальних каналів на вул. Вербній , Радгоспній та Ковпака, спеціалістами КП «Бровари-Благоустрій» було виявлено ряд незаконних врізок. Нерадиві господарі замість підключитися законним шляхом до каналізаційних мереж, порахували, що дешевше та менш клопітно буде просто вивести каналізацію в канал, який проходить поруч.

А про те, що таким чином завдається значна шкода екології, про те, що сусіди задихаються від неприємних випаровувань, таким горе-господарям діла немає.

«У нас назріває практично екологічна катастрофа! Сусіди не зважають на наші зауваження, потрібно негайно приймати рішення!», - каже Марія Юріївна, мешканка вулиці Вербної.

Наразі роботи по розчищенню каналів практично завершені, виявлено як мінімум чотири точки незаконних врізок. 30 листопада працівниками КП «Бровари-Благоустрій» спільно з громадськими активістами, що проживають в цьому районі та фахівцями спецвідділу проведено виїзд на місце, актування порушення та складання протоколу з послідуючим штрафом за порушення правил благоустрою. Незаконні врізки побутової каналізації буде заглушено.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ