БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

З першим снігом справилися на відмінно

Протягом вихідних у Броварах погодні умови різко погіршилися, дві доби опади у вигляді мокрого снігу та дощу майже не припинялися.

 За інформацією директора КП «Бровари-Благоустрій» Андрія Василенка, чергові бригади працювали на дорогах міста і вдень,і вночі.

«У суботу та неділю працювало 4 одиниці спецтехніки. Основну увагу приділили дорогам в неділю, коли розпочався значний снігопад.», - каже Андрій Василенко.

В ніч з суботи на неділю в місті працював солерозкидач «Шмідт». Майже 7 тон чистої солі було розвезено в першу чергу на мости (два шляхопроводи), посипка проводилась на Княжицькому переїзді, а також в районі Розвилки.

«Окрім цього з двох годин ночі у місті працювало два КРАЗи, за допомогою яких було здійснено посипку доріг 20% сумішшю піску та солі (ПСС). Усього було використано 2 тони ПСС», - інформує директор КП «Бровари-Благоустрій».

Бульвар Незалежності, вулиці Гагаріна, Короленка, Симоненка, Черняховського, Старотроїцька, Леніна, Шевченка під пильною увагою комунальників. Також вночі працював трактор зі щіткою, за допомогою якого було прочищено основні тротуари.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ