БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.16

Боротьба з «алкогольними» кіосками виходить на фінішну пряму

Незважаючи на заборону продажу алкогольних напоїв у нічний час та закриття одіозного «Тандему» у Броварах й надалі процвітає алкогольна торгівля.

І підприємці навіть не піклуються про наявність відповідної ліцензії, що дозволяє продаж «напоїв для дорослих» принаймні у денний час. Під час чергового рейду співробітники спецвідділу по контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста виявили чотири точки несанкціонованого продажу алкогольних напоїв: по вулицям Черняховського, Короленка, Коккінакі та Шевченка.

За кожною з зазначених адрес власна індивідуальна історія. По вулиці Коккінакі, наприклад, кіоск знаходиться на території приватного будинку. Мешканці просто переобладнали гараж під магазин. Тому конфіскацію товару у даному випадку співробітники виконкому зробити не можуть, навіть за допомогою міліції. Так само, як і демонтувати гараж-магазин.

По вулиці Короленка знайшовся власник кіоску, який запевнив, що договір з несумлінним орендатором буде розірвано у найкоротші строки. А щодо кіоску по вулиці Черняховського то там чиновники і взагалі непохитні, вирішили виносити на чергове засідання виконкому питання про його демонтаж.

Що ж стосується вулиці Шевченка, то тривають пошуки власника кіоску задля вирішення його подальшої долі.

Звісно, підприємці запевняють, що мають всі необхідні дозволи та ліцензії на продаж алкогольної продукції, але надати їх співробітникам спецвідділу чомусь не поспішають.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ