БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

Тротуар біли ринку «Нива» буде розчищено

Спецвідділ контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста розпочав «криваву» боротьбу з несанкціонованими точками торгівлі біля ринку «Нива», що знаходиться поруч з парком Перемоги. Але, як виявилося, звичайними приписами та демонтажем тут не відбудеться.

Кожен, хто здійснює торгову діяльність на території тротуару біля ринку мають чеки, в яких зазначено, що вони щоденно сплачують адміністрації ринку гроші за оренду території.

«От у мене є квитанція. Я щоранку спочатку віддаю кошти в касу, а потім вже починаю роботу. Хіба ж це незаконно? Я що знаю? Мені в адміністрації видають талон, то я й працюю. Звідки мені знати чия ця територія, якщо я отримав дозвіл на ній працювати?», - обурено розмахує папірцем один з підприємців.

А адміністрація знає, що територія загальногромадська і ніяк не відноситься до ринкових володінь та й талонів цурається. Кажуть, що перший раз таке бачать і в них такого не дають. Та от диво. Коли починають робити приписи реалізаторам, що знаходяться на тротуарі, то з ринка тут же вибігають «захисники». Заплутана ситуація.

Але Олег Єжаков виявився непохитним: «Всі споруди, що знаходяться не на території ринку та псують благоустрій міста повинні бути ліквідовані».

Отже, хто переможе в цій боротьбі дізнаємося згодом, а «Громадський Ревізор» буде тримати Вас в курсі найцікавіших подій і далі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ