БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Вандали знову понівечили сквер біля виконкому

Майже щотижня у Броварах відбуваються якісь надзвичайні події. То ручки в громадському туалеті повідрубують, то ліхтарі повибивають, а то й дорогу понівечать, встановивши саморобні «лежачі поліцейські». На цьому тижні не пощастило території поряд з будівлею БМР, причому з обох сторін.

Перед парадним входом до виконкому є алея, яка раніше з обох боків рясніла самшитовими кущами, та цими вихідними невідомі повиламували верхівки кущів та потоптали їх.

«Це не чорнобривці, що посадив і вони вже цього ж року дали квіти. Це самшит. Ми його вирощували протягом тридцяти років, а хтось за один день знівечив всі наші зусилля», - обурений несумлінністю броварчан директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко, - «Тепер залишається лише зрізати верхівки та чекати ще десяток років, поки він почне квітнути».

До речі, самшит зазвичай використовується задля створення букетних композицій, як декоративний матеріал. Скоріш за все повиривали його саме для цієї мети.

 fonar

Не обійшли стороною і сквер, що знаходиться позаду будівлі. Там броварчанам, напевно, не сподобався дизайн ліхтарів. Усього в парку 8 двійних ліхтарів, тобто 16 лампочок та плафонів. На сьогоднішній день 6 з них вже розбиті.

«Їх просто прострілюють, бо нема чого робити. Добре лампочку поміняти багато часу не треба. Та все одно не оберешся грошей їх щодня змінювати. А один плафон коштує 800 гривень. Хто це буде сплачувати», - зітхають комунальники.

Отже, сумлінність та відповідальність броварчан залишає бажати кращого. А якщо не припинити це свавілля, то скільки грошей в благоустрій не вкладай результату все-одно не буде.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ