БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

У Броварах евакуювали старшокласників

27 листопада Броварській спеціалізованій школі №7 на початку третього уроку першої зміни (орієнтовно о 10.20) школярів старшого корпусу було терміново виведено з класів, а потім і з приміщення школи взагалі.

Евакуація, як виявилося, була зовсім не навчальною тривогою. У підвалі школи було виявлено значне задимлення, дим швидко заповнив підвал та неприємний запах гарі розповсюдився по навчальному закладу.

«Ми швидко визначили місце, звідки йшов дим. Відразу ж викликали пожежних,дві машини прибули швидко, але локалізацію задимлення ми провели відразу ж власними силами. Відкритого вогню в підвалі не було», - каже директор школи Ольга Жигулова.

Як повідомили нам в управлінні освіти та науки, згідно актів, що було складено на місці пригоди фахівцями МНС, задимлення сталося через коротке замикання електропроводки.

«У підвалі зберігалася макулатура, її була невелика кількість, але внаслідок замикання саме папір почав тліти і викликав таке значне задимлення. Дітей було оперативно виведено зі школи», - розповів начальник управління освіти та науки Володимир Онищенко.

Повноцінне навчання для старшокласників СЗОШ№7 буде відновлено вже завтра, коли шкільні приміщення добре провітрять.

pojar1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ