БРОВАРИ -13
НБУ USD 28.15

Ліквідаційний рейд по бульвару Незалежності

Незважаючи на панібратське відношення до працівників спецвідділу з боку деяких підприємців чиновники все-одно продовжують чистити наше місто від несанкціонованих точок продажу продуктів харчування та стихійної торгівлі.

Близько двох тижнів тому співробітники спецвідділу провели попереджувальний рейд на якому виписали приписи реалізаторам, що працюють без дозволів та викликали їх на комісію до виконкому. Але всі попередження підприємці проігнорували, тому відділ по контролю за станом благоустрою змушений був вдатися до більш радикальних заходів.

У середу, 25 листопада, комісія у складі співробітників спецвідділу по контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста і представників міліції провела черговий рейд по бульвару Незалежності під час якого було ліквідовано три несанкціоновані торгові точки з конфіскацією товару. До речі, один з підприємців не захотів віддавати свій товар представникам Закону, тому просто безкоштовно роздав всі продукти перехожим.

«Ми будемо продовжувати ці рейди до того часу, поки у Броварах не залишиться ніякої незаконної торгівлі. Зараз і міліція нам допомагає. Навіть протоколи знайшлися в них, за якими ми проводимо конфіскацію», - розповідає Олег Єжаков.

Мабуть, у зв’язку з реорганізацією правоохоронних органів та приходом до Броварів нового начальника міліції співробітники заворушилися і почали виконувати свої обов’язки. Напевно дуже не хочеться після атестації втратити такі теплі місця.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ