БРОВАРИ +3
НБУ USD 27.95

У Броварах ліквідовують наслідки зливи

Природа знову перевіряє на міцність нерви городян та вміння швидко реагувати на погодні негаразди з боку комунальників.

Кінець цього тижня видався дощовим, кількість опадів у декілька разів перевищила звичні для цієї пори року норми. Соціальні мережі переповнилися фотографіями величезних дощових калюж, які долали пішоходи та автомобілісти. Локальні місця розташування найбільш «болючих» точок вже давно відомі і броварчанам, і комунальникам, але від того обурених відгуків не стає менше.

«Води по коліно, навіть резинові чоботи не допомагають! Добре, що зробили дорогу біля школи, але спробуйте пройти по ній після дощу – калюжа здоровенна! Запрошуємо на вулицю Лагунової, Грушевського, Шевченка, Симоненка… », - рясніє обуренням інтернет.

І допоки в соцмережах сварять міську владу та наввипередки діляться своїми враженнями від масштабів проблеми, комунальники ліквідовують наслідки сильної зливи. Незважаючи на погоду та вихідні дні, «рятувальні» бригади КП «Бровари-Благоустрій» протягом суботи та неділі працювали в місцях, де збиралося найбільше води. До початку робочого тижня фактично всі «водозбірники» було ліквідовано, у понеділок продовжувалися роботи по відкачці води по вул Енгельса (в районі магазину «Фора») та біля бювету по вулиці Короленка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ