БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.3

У Броварах ліквідовують наслідки зливи

Природа знову перевіряє на міцність нерви городян та вміння швидко реагувати на погодні негаразди з боку комунальників.

Кінець цього тижня видався дощовим, кількість опадів у декілька разів перевищила звичні для цієї пори року норми. Соціальні мережі переповнилися фотографіями величезних дощових калюж, які долали пішоходи та автомобілісти. Локальні місця розташування найбільш «болючих» точок вже давно відомі і броварчанам, і комунальникам, але від того обурених відгуків не стає менше.

«Води по коліно, навіть резинові чоботи не допомагають! Добре, що зробили дорогу біля школи, але спробуйте пройти по ній після дощу – калюжа здоровенна! Запрошуємо на вулицю Лагунової, Грушевського, Шевченка, Симоненка… », - рясніє обуренням інтернет.

І допоки в соцмережах сварять міську владу та наввипередки діляться своїми враженнями від масштабів проблеми, комунальники ліквідовують наслідки сильної зливи. Незважаючи на погоду та вихідні дні, «рятувальні» бригади КП «Бровари-Благоустрій» протягом суботи та неділі працювали в місцях, де збиралося найбільше води. До початку робочого тижня фактично всі «водозбірники» було ліквідовано, у понеділок продовжувалися роботи по відкачці води по вул Енгельса (в районі магазину «Фора») та біля бювету по вулиці Короленка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ