БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.27

Виготовлено та встановлено зливоприймальні решітки замість вкрадених

Питання вандалізму залишається актуальним у Броварах.

Найчастіше цуплять каналізаційні люки та решітки зливо приймальних колодязів, адже саме їх можна вигідно здати на металобрухт та мати з цієї кримінальної махінації не такі вже великі, але гроші. Це ж не заробляти, під ногами, як кажуть, копійка лежить. А про те, що до відкритого люку и зливо приймального колодязя може потрапити дитина, перехожий чи автомобіль, що може стати причиною аварії з серйозними наслідками, вандали просто не задумуються.

«Я навіть не можу сказати, скільки було випадків, коли на ранок замість зливоприймальної решітки зяють відкриті та небезпечні ями. А кожна з решіток коштує близько 1200-1500 грн. От і порахуйте затрати – колосальна сума виходить!», - жаліється директор КП «Бровари-благоустрій» Андрій Василенко.

Порахувавши затрати, «благоустрівці» прийшли до висновку, що набагато ефективніше та в рази дешевше буде виготовляти решітки власними силами. Маючи цілу ремонтно-будівельну дільницю, залишилося тільки закупити арматуру та виготовляти решітки на заміну вкрадених.

19 листопада саме такі виготовлені на підприємстві решітки у кількості 5 штук було встановлено на водоприймальні колодязі по бульвару Незалежності (від вулиці Черняховського до вулиці Щолківської). До речі, нові решітки комунальники закріплюють шляхом приварювання до основи. Сподіваємось, такі міри унеможливлять крадіжки комунального майна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ