БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

Боротьба з несанкціонованою торгівлею триває

Новий в. о. керівника спецвідділу по контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Олег Єжаков з моменту вступу в повноваження активно розпочав боротьбу з безвідповідальними підприємцями.

«Я вважаю, що треба боротися з несанкціонованою торгівлею не покладаючи рук. В нашому місті просто кричуща ситуація. Підприємці не хочуть отримувати дозволи, а просто беруть та реалізують свою продукцію. Хіба це нормально?», - обурений Олег Миколайович.

За два тижні, що молодий керівник займає посаду приписи отримали вже більше десяти точок стихійної торгівлі, незаконних МАФів та тимчасових споруд. Всі вони підлягають негайному демонтажу.

«Ми даємо їм три дні з моменту оформлення припису для того аби самостійно прибрати торгову точку. В іншому випадку ми вилучаємо кіоск та відвозимо його на штрафну площадку», - пояснює Олег Єжаков.

Так, сьогодні ще два несумлінних підприємця були позбавлені своїх джерел прибутку. Мова йде про кіоск з молочною продукцією на Незалежності, 17 та міні-кав’ярню на Пекарні. За словами співробітників спецвідділу спеціальну техніку залучати не довелось, споруди були демонтовані власниками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ