БРОВАРИ +3
НБУ USD 27.76

Бровари продовжують підтверджувати реноме «міста лежачих поліцейських»

Останнім часом неабиякого резонансу набуло питання самовільно встановлених у період передвиборчої кампанії пристроїв примусового зниження швидкості або як їх ще називають «лежачих поліцейських».

«Авторів» нововведень на дорогах виявлено не було, хоча у соцмережах згадувалися прізвища деяких нових депутатів міськради. Найбільш обговорювалося встановлення ЛП на вулицях Симоненка, Матросова, Коккінакі, Андрєєва, Чкалова. Враховуючи звернення від мешканців, які скаржилися на занадто високі горби з асфальту та відсутність дорожніх знаків, розмітки і пофарбування, що в свою чергу призводило до пошкодження автотранспорту, у виконком було направлено листа від ДАІ. У ньому повідомлялося, що виявлені пристрої не відповідають жодним стандартам, встановлені без погодження з державтоінспекцією та навіть називатися ППЗШ (пристрої примусового зниження швидкості) не можуть, оскільки не відповідають ДСТУ. Листом рекомендовано   створити комісію з представників органів місцевого самоврядування, представників балансоутримувача (КП «Бровари-Благоустрій»), ДАІ та зацікавлених представників громадськості для вирішення питання щодо доцільності розміщення «пагорбів», схожих на ППЗШ, демонтувати дані пристрої та привести вулично-шляхову мережу до існуючих норм та стандартів України.

Як повідомили нам в управлінні-житлово комунального господарства, найближчим часом планується провести засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, де і буде розглянуто це питання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ