БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.93

На світлофори встановлять стабілізатори напруги

Напевно кожен броварчанин вже знайомий з витребеньками місцевих світлофорів.

То на перехресті всі об’єкти виблискують червоним кольором, а то одночасно перемикаються на зелений. І кому ж їхати, а кому поступатися дорогою? А то й взагалі вимкнеться світлофор і вчиняй, як знаєш.

Таких світлофорів «з клепкою не на місці» в нашому місті чимало. Здебільшого це нововстановлені «регулювальники». Виявилося, що через постійні стрибки напруги сучасні світлофорні об’єкти не витримують навантаження та переходять на роботу в аварійному режимі, що призводить до виникнення аварійних ситуацій. Аби уникнути такого непорозуміння, на обслуговуючі світлофори об’єкти потрібно встановити стабілізатори напруги. Таке завдання мер Броварів Ігор Сапожко озвучив сьогодні на ранковій нараді з комунальниками.

На сьогоднішній день світлофори, що є в місті, знаходяться на балансі УЖКГ, КП «Бровари-Благоустрій» та ВКБ. До кінця цього року балансоутримувачі повинні скласти кошторис на закупівлю стабілізаторів та подати запити на включення цих видатків в бюджет на наступний рік. Як нам повідомили, вартість одного такого приладу коливається від 1000 до 2000 грн. в залежності від потужності світлофорного об’єкта.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ